Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dace, Dārta, Dora

Ieskaties!

Veiksmīgs noslēgums

Šī gada jūnijā mūsu projektā esam sagaidījuši pirmo izlaidumu.  Divpadsmitie nokārtoja visus eksāmenus un saņēma diplomus par apgūtu uzņēmējdarbības kursu. Apsveicam!

Skatīt vairāk

Ceļš uz bagātību

Kā atrast šo ceļu uz bagātību? Kā atrast to, ko meklē visi?

Tāpēc ceturtdien, 25.februārī, projekta „Esi Līderis!” dalībnieki devās uz Liepāju īstā ceļa meklējumos. Tur jauniešu projekts “Esi Līderis!” organizēja biznesa spēļu konkursu “Ceļš uz bagātību”, tam pieteicās 19 komandas no Kurzemes reģiona, un Druvas vidusskolu pārstāvēja 6 komandas: „Trīs $”, „Royal”, „Druvas līderis”, „Druvas lēdijas”, „Roxanas” un „Monopolisti”. Konkursa mērķis bija attīstīt biznesa domāšanu. Jauniešu uzdevums šajā reizē bija vadīt un attīstīt karpu audzēšanas saimniecisko darbību. Šī biznesa spēle deva iespēju īsā laika periodā izspēlēt dažādas uzņēmējdarbības situācijas, kuras reālajā dzīvē notiek daudz lēnāk, kā arī redzēt, saprast un analizēt pieļautās kļūdas, kuras reālajā dzīvē ir neatgriezeniskas.

Šī biznesa spēle dod iespēju nostiprināt pārliecību par sevi, jo par spīti zaudējumam mēs esam gatavi cīnīties atkal. 

11.kl. skolniece, Megija

Skatīt vairāk

„Cashflow”

1.martā pie mums viesojās projekta jaunieši Gints un Toms, kuri vadīja un apmācīja spēlēt pasaulē populāru biznesa spēli „Cashflow”. Kā jau biznesā pienākas, pirkām un pārdevām, iegādājāmies akcijas un īpašumus, maksājām sodus un izklaides. Kāds izvirzījās priekšplānā, kāds bankrotēja. Adrians no 10. klases, kā pirmais, kļuva par gandrīz astoņu miljonu īpašnieku , bet par biznesa lēdiju kļuva Laura F. no 10.klases.

Skatīt vairāk

Video konkursa "Līderi aug mūsu skolā!" dalībnieki!

Mērķis:
Motivēt jauniešus attīstīt spēju apzināties sekmīgai karjerai nepieciešamās personības kvalitātes, rosināt izpratni, kā veidot savu karjeru.
Norises laiks:
2015.gada 10. novembris - 2015.gada 16.decembris.

 

Skatīt vairāk

Konkursa "Pašmāju produkts Latvijas simtgadei" rezultāti!

Noslēdzies apjomīgs konkurss, kurā kopumā tika saņemti 35 darbi par esošiem Latvijas uzņēmumiem, kā arī jaunu, pašu veidotu produktu ražošanu un pakalpojumu ieviešanas iecerēm. Tika iesūtīti video materiāli, reklāmas, kā arī jau izveidoti produktu pirmie modeļi.

2. vietu ieguva Druvas vidusskolas skolēni (Kārlis Ķuzis un Sandis Lagzdiņš) ar atstarojošām aprocēm ar LED diodēm “Light It Up”.

Skatīt vairāk

Par projektu "Esi Līderis"

Aicinām uzņēmīgākos, drosmīgākos, mērķtiecīgākos un atraktīvākos jauniešus un skolotājus piedalīties Vislatvijas skolu projektā „Esi Līderis!”, kurā jau ir piedalījušies 12036 skolēnu no 152 skolām. Projektu dalībnieki ir drosmīgi un mērķtiecīgi kā arī, protams, uz veiksmi tendēti jaunieši visā Latvijā!

Projekts „Esi Līderis!” mērķis ir veicināt skolēna zināšanu un prasmju apguvi, attieksmju un vērtību veidošanos, lai jauniešus motivētu iegūt daudzpusīgas zināšanas uzņēmējdarbībā un personības attīstībā.

 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dace, Dārta, Dora

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt