Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

Eksāmens norvēģu valodā

Publicēts: 24. maijs 2017
Atjaunots: 24. maijs 2017

13.aprīļa ceturtdiena 21 Druvas vidusskolas audzēknim bija savādāka ceturtdiena kā ierasts. A1 līmeņa 48 norvēģu valodas nodarbības, kas ilga no septembra līdz aprīlim, divās grupās divas reizes nedēļā vēlos vakaros, bija beigušās un zināšanas tika pārbaudītas ar eksāmenu.

Valodas apmācība, kā arī eksāmens noritēja atbilstoši pēc Eiropas valodu standarta CEFR. Eksāmenu gatavoja neatkarīgs speciālists, kā arī vērtēja neatkarīgs speciālists.

43 audzēkņi rudenī uzsāka apmācības, no tiem līdz eksāmenam tika 21 un ļoti labi un labi eksāmenu nokārtoja 19 audzēkņi. Tas ir iemesls lepoties pašiem ar savu paveikto.

10.maijā visi tikāmies pie kūkas, lai uzsistu sev pa plecu, palepotos un saņemtu SIA “Pieaugušo apmācību centrs” apliecības par apgūto norvēģu valodas A1 līmeni.

Vienīgi jāatceras, ka valoda ir tā prasme, kura ātri aizmirstas, ja to nelieto. Lai gluži neaizmirstos apgūtais, jūnijā ir brauciens uz Norvēģiju pie projekta partnera LibraPlast, kur varēs praktizēt apgūtās prasmes.

Gaidīsim Nordplus vērtētāju vērtējumu iesniegtajam projektam Valoda atver durvis 2! Un iespējams rudenī jauna grupa varēs apgūt A1 līmeni un tie, kas vēlēsies varēs turpināt apgūt A2 līmeni.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt