Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dace, Dārta, Dora

Ieskaties!

Veselīgs un kustīgs 2016

No 25.-29.jūlijam Druvā notika nometne „Veselīgs un kustīgs 2016”, sagaidot Rio olimpiskās spēles.

Nometnes mērķis - veselīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku.

Tāpēc nometnes laikā mobilos telefonus atstājām mājās, lai tas nekavētu mūs aktīvi darboties gan sporta, gan mākslas aktivitātēs.

Jau no pirmās nometnes dienas pamanījām, cik jauki, mīļi un pieklājīgi ir mūsu nometnes bērnus, slavējām viņus ik pa laikam.

Pirmdienā nometnē iepazināmies, bērni izvēlējās T - kreklus olimpisko apļu krāsās un mums bija jauka fotosesija stadionā. Sporta nodarbības vadīja Druvas vidusskolas sporta skolotājs Juris Zilvers un džudo treneris Gatis Baumanis. Kaut mazliet smidzināja lietus, tas nespēja sabojāt mūsu sportot prieku. Bērni izlozēja katrs savas krāsas dzijas pavedienu, sadaloties 3 grupās - sarkanā, zaļā un zilā, kurās būs jādarbojas visu nometnes laiku. Pēc pusdienām aktivitātes turpinājās fotoorientējoties pa Druvu, apdrukājot jaunos T-kreklus un gatavojot spēli no plastmasas pudeles un filca bumbiņas. Pēc vakariņām superīgākais pārsteigums- laivas. Ar tām bērni pa vienam vai vairākiem krustu šķērsu izbraukāja Druvas dīķus. Vakara aplītī izrunājām dienas iespaidus un kopīgi skatījāmies filmiņu ”Saulessvece”.

Otrdiena sākās ar rīta Drosmi skolotāja Jura vadībā. Diena atkal saplānota pa minūtei, jo sarakstā 3 dažādas sportiskās nodarbības katrai grupai:

1.Raitais deju solis pie treneres Taņas. Šī nodarbība ļoti patika arī zēniem, jo bija jātaisa piramīda un tajā katram bija ļoti nozīmīga loma.

2. Tarzāna takas pie skolotāja Zigurda Zepa, katrs varēja pārbaudīt sevi virvju trasītē.

3.Degošā bumba pie skolotāja Jura Zilvera, kur tika spēlētas bumbu spēles.

Rīta cēliens paskrēja nemanot. Pēc pusdienām un klusās stundas (kurā bērni varēja vai nu pagulēt vai palasīt grāmatu) bērni turpināja darboties mākslas nodarbībās. Radot mandalas no dabas materiāliem pie skolotājas Ritas Bergmanes, kolāžas no žurnāliem un avīzēm par tēmu Veselīgs-pie skolotājas Maijas Pūnes un tinot diskobumbu no balona un dzijas pie skolotājas Arvitas Romanovskas. Tuvojās vakars un nu bija laiks sapucēties, lai pēc vakariņās dotos uz skolas aktu zāli, kur notiks nometnes Talantu parāde. Ko tik mēs tur neredzējām un nedzirdējām? Gan anekdotes, gan dejas un akrobātiskus trikus, gan klaunu šovu un ģitāras spēli. Tas bija brīnišķīgs vakars, kurā savus jaunos draugus ieraudzījām pavisam savādāk.

Trešdienas rītā jau bija grūtāk piecelties, nometnes režīms intensīvs un ļoti interesants. Pēc brokastīm un rīta Drosmes nodarbības skolā - Veselīgs un kustīgs pie Maijas, Veselīgs un lustīgs - pie Arvitas, Veselīgs un darbīgs pie Ritas. Bet...visi ļoti, ļoti gaida kādu īpašu tikšanos. Pēcpusdienā pie mums nometnē viesojās Latvijas basketbola izlases kapteinis Jānis Blūms. Bērni uzdeva Jānim jautājums, fotogrāfējās un piedalījās metienu konkursā, kur varēja laimēt gan T - krekliņus, gan basketbola somu. Dažiem palaimējās! Daži nolēma, ka sāks trenēties basketbolā. Jauka un mīļa tikšanās. Turpinājumā komandu spēles, gan futbols, gan basketbols, gan volejbols. Pēc vakariņām atpūtinājām ķermeni, bet vingrinājām prātu -

Veselīgs un erudīts erudītu konkursā. Secinājums - bērni ļoti gudri un zinātkāri. Tikmēr... skolas teritorijā tapa nakts pārgājiens, ieradās bērnu vecāki dažādu pasaku un filmu tēlos, ieņēma savas vietas kontrolpunktos, kur bērniem jāveic dažādi pārbaudījumi. Tā mums tapa sava Nārnijas hronika, tā to nodēvēja skolotāja Maija, kur varēja sastapt Mikiju un Minniju, Teletūbijus, 3 Salavecīšus, Vardi, Lāci, Vilku, Cūku, Raganas un Velnus un, protams, Miskastes monstru, ja pārāk skaļi iet garām miskastēm. Uzdevumi tik aizraujoši un interesanti, ka mums bija jāsteidzina bērnus līdz plkst.24.00 tikt nakstmītnē, jo tad maģija zūdJ Balvā visiem medaļas- barankas, kuras gardu muti tika notiesātas naksniņās. Šis viss likās kā sapnis vasaras naktī.

Ceturtdienā cēlāmies vēlāk un pēc rīta Drosmes un brokastīm mazliet relaksējošāka diena. Cepām burvīgos „Canelle Bakery”” cepumiņus, pīrādziņus un sklandraušus, gludinājām T-kreklus un maisiņus, meitenes tika pie hennas zīmējumiem, spēlējām tautas bumbu un citas sporta spēles. Pēc pusdienām un klusās stundas, beidzot varēja apstaigāt jauno draugu istabiņas naktsmītnē, vēl vairāk sadraudzēties un sākt pucēties vakara ballītei. Un beidzot ilgi gaidītā ballīte ar DJ Ziggy, visi kopā sporta namam gandrīz ” jumtu norāvām”, tas bija grandiozi. Visi izlēkājās un izdejojās no sirds. Nemanot pienākusi pēdējā nakts nometnē.

Piektdienas rītā jau sākām kravāt somas, milzīgs nogurums un prieks mijās ar asarām, jo žēl šķirties. Šo dienu laikā kļuvām par vienu lielu ģimeni. Noslēguma pasākumā dziedājām gan par Krāsainiem sapņiem - jo tāda bija mūsu nometne, gan par „palaid puķīti pa dambi”, jo viss mums arī tā aizplūda nometnes laikā kā puķīte pa dambi, gan „Tikai tā” par to kā mums patīk kopā būt. Anketās bērni pateicās skolotājiem, novērtēja nometni uz 10 un 10+. Tika pie sertifikātiem par aktīvu dalību nometnē „Veselīgs un kustīgs”.

Savukārt, katram skolotājam bērni veltīja dziesmu cik mīļi visiJ Tas mūs aizkustināja līdz asarām. Mums bija milzīgs prieks un gandarījums būt tik brīnišķigā nometnē.

Paldies Saldus novada pašvaldības projektu fondam par atbalstu, Ilgai Ķuzei - par projektu, nometnes vadītājai Arvitai Romanovskai par ideju realizēšanu un saturu, Jurim Zilveram - par sporta aktivitātēm un stipro plecu, Ritai Bergmanei - par mākslas nodarbībām un mīļumu, Maijai Pūnei - par datorlietām un atbalstu bērniem, Ritai Gulbei - par būšanu visā un visur, Elzai Ķuzei - par palīdzēšanu visiem un visur, Mārai Kristai Jefimenko - par hennas zīmējumiem un būšanu visur. Kafejnīcai „Vārpiņa” un Gitai Remesai - par mūsu vēderu lutināšanu, Jauniešu mītnei „Druva” un Silvai Funkai - par saldu miedziņu un labu atpūtu, Lienei Kulbergai un biedrībai ” Burbuļi” - par laivām, Gatim Baumanim, Tatjanai Markavičai, Zigurdam Zepam un sporta centram „Druva”, Jānim Blūmam, DJ Ziggy, Ivaram Skrebelim un „Canelle Bakery”, Druvas vidusskolai, nometnes bērniem un vecākiem.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dace, Dārta, Dora

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt