Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

5 ar pusi atziņas no 5 kontinentiem

Publicēts: 28. marts 2017
Atjaunots: 28. marts 2017

Pirms 10 gadiem Miks Muižarājs pabeidza Saldus 2.vidusskolu un pēc tam uzsāka studiju gaitas un darbu pa visu pasauli.

Viņam doma par studijām kādā no prestižajām pasaules universitātēm galvā pavīdēja, jau mācoties Latvijas Universitātē (LU), kad viņš Erasmus programmas ietvaros devās uz Strasbūru, kur kā stažieris strādāja Eiropas Padomē un bija atbildīgs par tās mediju centra uzraudzību un informācijas sniegšanu žurnālistiem, tulkošanas darbiem un citiem administratīviem pienākumiem komunikāciju departamentā.

Kolumbijas Universitātē viņš ieguva maģistra grādu sabiedrības vadībā, bet vairāk koncentrējās uz attīstības sadarbību, studēja arī aizsardzības lietas. Lai gan studijas šajā fakultātē ilgst divus gadus, viņa ceļš līdz diploma iegūšanai bija četri gadi, jo nācās domāt, kur nopelnīt naudu studijām.

Nolūkā nopelnīt naudu Kolumbijas Universitātes studijām Miks paralēli mācībām devās strādāt un gūt pasaules pieredzi uz tādām zemēm kā Austrumtimora, Togo, Ekvadora un  Etiopija. Par pieredzēto šajās valstīs un par gūtajām atziņām, strādājot kopā ar cilvēkiem citos kontinentos, Miks ļoti interesanti stāstīja jaunajiem ģeogrāfiem. Mazu ieskatu par šo stāstu var gūt, aplūkojot prezentāciju.

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt