Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!
Publicēts: 10. janvāris 2016
Atjaunots: 10. janvāris 2016
20.novembra Kurzemes jauno ģeogrāfu skola bija kupli apmeklēta. Nodarbības 1.daļā, kā vienmēr, erudīcijas konkursiņš par ģeogrāfiskām tēmām, ko bija sagatavojis skolotājs Juris Levics. Uzvarēja Annija Kliemane no Skrundas vidusskolas.
Latvijas Universitātes profesors Ģirts Stinkulis atkal (profesors vairāk kārt ir viesojies Druvas vidusskolā un kuplinājis KJĢS) bija „formā”. Šoreiz jaunieši tika iepazīstināti par vulkānismu. Vai zinājāt, ka vulkāns nav vienkārši vulkāns, bet tie ir dažādi? Vai zināji, ka pelnu izmeši no vulkāna var būt līdz pat 50km augstu? Jā, to visu un vēl ļoti daudz cita uzzināja nodarbības dalībnieki.
Juris Levics, KJĢS vadītājs
Sveicam svētkos!
Vārda dienu svin:
Adrians, Ārija, Rigonda
Dzimšanas dienu svin:
Emīlija Bergholca
Ieskaties!
e-klase.lvvēstisLepojamies!
Ansis Gustavs Andersons ir ieguvis bronzas medaļu starptautiskajā matemātikas olimpiādē (IMO 2024) un zelta medaļu starptautiskajā informātikas olimpiādē (IOI 2024)
Paldies!
Novada 4. klašu skolēnu un skolotāju vārdā vissirsnīgākais Paldies uzņēmumam TĒRVETE FOOD par iespēju baudīt gardo Druvas saldējumu! Ar saldējuma mielošanos Druvas vidusskolā noslēdzās novada 4.klašu “Prāta spēles”! Paldies!
Skatīt vairākNosūti mums ziņu!