Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kārlis, Spodris

Dzimšanas dienu svin:

Vikentijs Popsujēvičs

Ieskaties!

Dāvis Doršs dalās savā pieredzē

Publicēts: 08. aprīlis 2018
Atjaunots: 08. aprīlis 2018

23.marta Multimediju talantu  skolas nodarbība   atšķīrās no citām ar garšīgu galarezultātu. Mārtiņa Sirmā raidījuma “Kulta ēdieni” operators Dāvis Doršs dalījās pieredzē par sava darba dažādo dabu un komandu projektos, kuros ir darbojies, pastāstīja par filmēšanu ar vienu kameru un divām kamerām komandā, sajūtu notveršanu, kompozīcijas izjūtu un stāstu fiksēšanu.

Pēc pirmās, teorētiskās daļas  visi tika aicināti uz kulinārijas kabinetu, kur skolēni  paši praktiski pagatavoja ēdienu un gatavošanas procesu filmēja (pēc nofilmēšanas  viss pagatavotais , protams, tika apēsts).

 

 Dāvis Doršs par sevi saka tā:

“Esmu uzkrājis septiņu gadu pieredzi profesionālā mediju darbā, kur esmu piedalījies vairāku populāru audiovizuālo projektu īstenošanā, iepazīstot vairāk kā 40 valstu kultūras iezīmes. Vairums šo projektu ir īpaši saistāmi ar kultūras un izklaides nozari, piemēram, raidījumi Kulta ēdieni, Skaņusaite, TE!, Karaliste, Vienas dienas restorāns, Dzirdi Balsis ar Kārli Kazāku un Ziemeļpuse. Papildus tiešajiem mediju projektiem, esmu strādājis kā radošais direktors ar zīmolu projektiem, piemēram, Valmieras basketbola kluba pārzīmološana (Valmiera/Ordo vizuālā identitāte 2013-2016), Vienas dienas restorānu pasākumu sērijas (2012-2017) u.c. Dažādos projektos esmu darbojies gan kā producents, gan operators, gan režisora asistents, gan grafiskais dizaineris, gan pēcapstrādes vadītājs un vēl veicis daudz dažādu pienākumu.”

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kārlis, Spodris

Dzimšanas dienu svin:

Vikentijs Popsujēvičs

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt