Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

Klātesamība – drošs solis uz pašizaugsmi

Publicēts: 30. novembris 2018
Atjaunots: 02. janvāris 2019

23. novembra nodarbībā kopā ar Valmieras Drāmas teātra aktieri Mārtiņu Meieru mācījāmies būt personības, kas izceļas ikdienības un ērtās vienmuļības pūlī, spēj sevi nest un parādīt – es esmu šeit un tagad. Būtībā tas ir laikietilpīgs un sistemātisks darbs, kas prasa pacietību un vēlmi pilnveidoties par spēcīgāku, pašapzinīgāku un piepildītāku cilvēku, sabiedrības šķiedru, kas spēs noteikt savu dzīves kursu un palīdzēs to apgūt arī citiem. Ļoti svarīgs ir savu ķermenisko instrumentu – elpas, balss un stājas – sakārtošanas process. Mēs taču ik dienu ievelkam sevī gaisu, sarunājamies ar apkārtējiem un sēžam skolas solos. Bet nekad neaizdomājamies, ka tas, kādā veidā to darām, parāda mūsu attieksmi gan pašiem pret sevi, gan apkārt notiekošo. Mēles, dziļās elpošanas un uzmanības noturēšanas treniņi vienā dienā nepārvērtīs cilvēka domāšanas un izturēšanās manieri, tomēr, izmantoti regulāri, tie palīdzēs nostabilizēt un izjust ķermeni, ieviest skaidrību prātā un izkristalizēt samudžināto atziņu gūzmu, kas mīt ikvienā no mums.

Ieva Lukaža, 12m klase

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt