Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

Multimediji- radoši un aizrautīgi

Publicēts: 06. janvāris 2020

27. septembrī Multimediju  Talantu skolā notika pirmā nodarbība. Baltijas Mediju izcilības centra vadītā medijpratības vidusskolām “Pilna doma” projekta ietvaros  tajā viesojās portāla Delfi nacionālo un biznesa ziņu nodaļas redaktors Filips Lastovskis.  Filips ir ieguvis LU maģistra grādu politikas zinātnē, kā arī studējis starptautiskās attiecības Briseles Brīvajā universitātē. Viņa mērķis bija iemācīt dalībniekiem  kritiski vērtēt to, ko dzirdam, redzam un lasām. Nodarbības laikā tika demonstrēti dažādi sižeti, par kuriem notika diskusijas un praktiska analīze. Viņa mērķis bija iemācīt dalībniekiem  kritiski vērtēt to, ko dzirdam, redzam un lasām.

18. oktobrī Druvas vidusskolā talantu skolas ietvaros norisinājās nodarbība skolotāja Laura Rinmaņa vadībā. Kā jau katra multimediju skolas nodarbība, arī šī sākās ar nelielu lekciju par mūsdienu mediju pasauli. Skolēni apguva dažādu ziņu sižetu veidošanas pamatprincipus, tiem nepieciešamās informācijas ieguvi un tās “filtrēšanu”. Skolotājs Rinmanis aktīvi iesaistīja skolēnus savā prezentācijā, uzdodot daudz jautājumu un spridzinot amizantākos jokus. Pēc lekcijas dalībnieki devās nobaudīt gardās, skolas sagatavotās smalkmaizītes.Pēc iestiprināšanās visi  atpakaļ uz klasi veikt nodarbības praktisko daļu – filmēt ziņu sižetu. Skolēni sadalījās pa grupām un izdomāja savu – nopietno vai jautro – ziņu sižetu, sadalīja lomas un ar skolas un skolotāja sagādāto aprīkojumu sāka filmēt savus sižetus. Pēc tam, protams, tie bija arī jārediģē, kas aktīvajiem multimediju skolas dalībniekiem nesagādāja grūtības. Nodarbības beigās visi kopīgi noskatījās sižetus un tos rūpīgi izanalizēja.

Novembra Talantu skolas nodarbība  atšķīrās no citām ar to, ka skolēni darbojās dažādās drāmas meistarklasēs grupās . Meistarklases vadīja jaunais, progresīvais runas meistars un Latvijā atzīts izrāžu režisors Viesturs Roziņš! Nodarbībā gūtās atziņas un iemaņas skolēni atzina par lielisku un noderīgu pieredzi savas personības turpmākajā attīstībā un runas kultūrā!

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt