Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kārlis, Spodris

Dzimšanas dienu svin:

Vikentijs Popsujēvičs

Ieskaties!

Multimediji viesojas Saldus radio

Publicēts: 20. oktobris 2016
Atjaunots: 20. oktobris 2016

14.oktobrī Multimediju talantu skolas dalībnieki devās uz Saldus radio, kur Saldus radio direktora Mārtiņa Bergmaņa vadībā veidoja un ierakstīja“ džinglu”, kopēju sveicienu radio klausitājiem, gan veica intervijas ierakstu studijā.

Dažas atsauksmes no dalībniekiem.

“Man ļoti patika visa aparatūra un vadiņi, prasme darboties ar tiem. Mārtiņš iedvesmoja nesēdēt garlaicībā un darīt kaut ko ar savu dzīvi! Tāpēc tagad meklēju, kur un kas būtu jāmācās , lai saprastu vairāk par digitāliem instrumentiem.”

Sīlinda Gercāne

 

“Man patika kā Mārtiņš stāstīja par savu dzīvi, par radio vēsturi. Viņa stāstījums bija tik foršs un interesants, ka laiks aizritēja nemanot. Patika kā viņš izrādīja studiju, patika , ka varējām stāvēt blakus un klausīties kā diktors lasa ziņas kā arī tas , ka varējām paši ierunāt “ džinglu” studijā. Tas viss mani personīgi aizrāva un ļoti patika.”

Kristīne Bērziņa

 

“Nodarbība Saldus radio man ļoti patika, jo visi tur sastaptie cilvēki bija smaidīgi un pozitīvi, tāpēc likās , ka darbs radio studijā ir aizraujošs.”

Rēzija Flugrāte

 

“ Man ļoti patika talantu skolas nodarbība Saldus radio. Patika, ka saņēmām atbildes uz pilnīgi visiem jautājumiem, patika ka mūs iesaistīja un lika mums pašiem reāli darboties, nevis tikai parādīja kā tas viss notiek .”

Laura Freimane

 

“Darbojāmies ilgāk nekā 3 stundas, bet neapnika un visu laiku bija ļoti interesanti. Mārtiņa stāstītais deva man motivāciju un pozitīvu skatījumu uz pasauli.”

Elizabete Sipko

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kārlis, Spodris

Dzimšanas dienu svin:

Vikentijs Popsujēvičs

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt