Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Salidojums 2024

Pašreiz salidojumam registrējušies - 351

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Gudrīte, Strauja

Ieskaties!

Radošums sākas ar sevi pašu

Publicēts: 11. oktobris 2018
Atjaunots: 11. oktobris 2018

Skolotāja Laura Rinmaņa vārdu un pieredzes stāstu iedvesmoti, darbojāmies praktiski, pildot dažādus, kreativitāti atraisošus uzdevumus un pēcāk pārliecinoties, ka, ja reiz iekustināta, cilvēka izdoma spēj radīt pat šķietami neiespējamo. Tomēr jāsecina, ka jebkurš radošas piepūles auglis sastāv ne tikai no komforta zonas pamešanas, sniedzoties pēc vēl nedzirdētā un neizjustā, bet arīdzan strukturizētas plānošanas, analizēšanas, kritizēšanas un neatlaidīga darba. Bet bez tā mēs, esošie un topošie multimediji, iztikt nevaram.

Pēc  šīs nodarbības  skolas virtuvē ieturējām kārtīgas vakariņas un tad devāmies izzināt savus fiziskos spēkus un radošās spējas dažādos kolektīva saliedēšanas uzdevumos.

 Vispirms JIC  “Šķūnis” vadītāja Laura Ūžele noskaidroja, ko mēs zinām un ko nezinām par  dažādām piedāvātajām aktivitātēm jauniešiem Saldus novadā. Šī bija ļoti noderīga informācija aktīvajiem un darboties gribošajiem jauniešiem, jo iespējas ir tiešām lielas.

Nākošajā stacijā  sporta skolotājs Zigurds Zeps ļāva pārliecināties, ka mēs protam atrast līdzsvara  sajūtu gan uz paralēlajām virvēm, gan savstarpēji sadarbojoties . lai aizsniegtu mērķi- augstu kokā iekārtu banānu.

Latvijas Mazpulku projektu vadītāja Linda Medne ļāva mums noticēt, ka vissarežģītākos dzīves mezglus var atšķetināt , nedaudz padomājot un savstarpēji viens otram palīdzot!

LLU students Intars Bušinskis pārbaudīja reakcijas ātrumu, liekot nosaukt savu grupas biedru vārdus negaidītās situācijās. Šis uzdevums sagādāja daudz prieka un smieklu.

Pēdējā stacijā  Džudo kluba vadītājs Gatis Baumanis iemācīja dažus pašaizsardzības elementus , kurus, cerams, nevienam tomēr nenāksies pielietot.

Pirmā talantu skolas nodarbību diena noslēdzās ar kopīgu saldējuma ēšanu. Diena izvērtās gara, bet bija ļoti piepildīta un emocijām bagāta.

12M klases skolniece Ieva Lukaža

Salidojums 2024

Pašreiz salidojumam registrējušies - 351

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Gudrīte, Strauja

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt