Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kārlis, Spodris

Dzimšanas dienu svin:

Vikentijs Popsujēvičs

Ieskaties!

"Sociālie tīkli ir tavs CV!"

Publicēts: 21. februāris 2017
Atjaunots: 21. februāris 2017

Jauniešiem ir daudz iespēju, bet vai tās visas izmanto? Vai sociālie tīkli ir mūsu dzīves daļa? Vai tie var ietekmēt mūsu nākotni?

Par to 17.februārī Multimediju talantu skolā stāstīja mediju un digitālā mārketinga  speciālists, dīdžejs, viens no populārākajiem emuāru un sociālo tīklu lietotājiem, mārketinga platformas New Black izveidotājs Artūrs Mednis. Viņš jaunajiem mediju interesentiem rādīja prezentāciju par sociālajiem tīkliem un deva tiem jaunu nozīmi – „Sociālie tīkli ir tavs CV”. Ar pārliecību A. Mednis stāstīja par savu pieredzi un motivēja mūs, jaunos multimediju interesentus, sākt plānot savu nākotni. A.Mednis pieminēja slavenas un pazīstamas personas, kuri ir motivējuši viņu darīt to, ko viņš dara tagad.

A.Mednis iedrošināja attīstīt pat vistrakākās idejas un nepalaist iespēju piedalīties, darboties un padarīt savu nākotni plašāku.

Un- ja gadās pakrist, tad jārāpo kaut vai  uz ceļiem , bet  jādodas uz savu iecerēto mērķi!

Elizabete Sipko 11.em

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kārlis, Spodris

Dzimšanas dienu svin:

Vikentijs Popsujēvičs

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt