Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kārlis, Spodris

Dzimšanas dienu svin:

Vikentijs Popsujēvičs

Ieskaties!

Jaunie uzņēmēji mācās "domāt zaļi"!

Publicēts: 21. oktobris 2014
Atjaunots: 21. oktobris 2014

KJPS nodarbība sākās ar skolotājas Ilzes Kļavas prezentāciju par to, kādus videi draudzīgus projektus īstenojis Druvas mazpulks, lai aicinātu skolēnus taupīt dabas resursus un nodot pārstrādei izlietoto iepakojumu. Piemēram, 2005.gadā Druvas skolēni nodeva pārstrādei 30 tonnas makulatūras!

Bet kur paliek atkritumi, kurus mēs nesašķirojam? Tos savāc lielā VAAO(Viduskurzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācijas) mašīna un aizved prom no pagasta. Katra kubikmetra aizvešana maksā 11,39 euro.

Lai saprastu, kur no mūsu miskastēm aizceļo viss, kas mums palicis pāri, KJUS dalībnieki devās uz sadzīves atkritumu šķirošanas un pārkraušanas staciju „Vibsteri”, kas atrodas Remtes pagastā. Tur nu varēja redzēt lielās pudeļu, plēvju u.c. kaudzes, kas veiksmīgi tiek sašķirotas un nodotas pārstrādei. Jo rūpīgāk šķiro, jo vairāk iepakojuma tiek pārstrādāts, un uzņēmumam VAAO lielāka peļņa.

 

Bet kā samazināt radīto atkritumu daudzumu? Ja gribi domāt un rīkoties „zaļi”, izlasi pamācību par videi draudzīgu rīcību!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kārlis, Spodris

Dzimšanas dienu svin:

Vikentijs Popsujēvičs

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt