Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

Savs bizness jau skolas laikā

Publicēts: 08. maijs 2020
Atjaunots: 08. maijs 2020

 

"Kad mācījos 5.klasē, populāri bija fingerbord jeb tā sauktie pirkstu skrituļdēļi. Nolēmu tos izveidot pats un pārdot internetā. Izdevās kaut ko arī pārdot", par saviem pirmajiem soļiem biznesā stāsta SIA"RocketGrip" vadītājs Reinis Nikuļcevs. "Āķis bija lūpā, un vidusskolas klasēs kopā ar klasesbiedru Akselu Zinguli tapa jau kaut kas nopietnāks - skolēnu mācību uzņēmums, kas ar savu produktu bija gatavs iekļūt hokeja industrijā. Izdevās." Šobrīd mācību uzņēmums ir pārtapis reālā SIA, kas nepilnu divu gadu laikā ir spējusi sasniegt ievērojamu izaugsmi. Uzņēmuma produkcija ir aizceļojusi jau uz 26 pasaules valstīm. Sapņot, uzdrīkstēties, darīt - jūs katrs to varat, interesentus iedrošināja Reinis.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt