Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kārlis, Spodris

Dzimšanas dienu svin:

Vikentijs Popsujēvičs

Ieskaties!

Uzņēmēju skolā- praktiskas iemaņas uzņēmējdarbībā

Publicēts: 06. janvāris 2020

18.oktobrī “Jauno uzņēmēju skolā” ciemojās Ernests Vēzis no Kuldīgas, kurš ir Jauno Līderu akadēmijas absolvents, kuram ir bijis savs skolēnu mācību uzņēmums.  Ernests dalījās ar pieredzi SMU darbībā, kā arī atbildēja un interesentu jautājumiem. 

Praktiskās nodarbības tēma “Ideju ģenerēšana”.  Nodarbībā tika izvirzīts uzdevums : izveidot komandu,  radīt idejas savai uzņēmējdarbībai,  prezentēt savu  izdomāto produktu.

22. novembrī, topošo uzņēmēju skolā viesojās SIA "Saldus Maiznieks" īpašnieks un vadītājs Raivo Blumbergs. Kas ir tirgus, Kā ieviest savu produktu tirgū,  uz šiem, un  citiem jautājumiem atbildes guva topošie uzņēmēji. Praktiskajā nodarbībā, kopā ar skolotājām Lieni Klagišu un Agitu Skrebeli, audzēkņi prezentēja savu izdomāto produktu "lifta runā", kā arī trennējās pārdošanas mākslā.

13. decembrī “ Jauno uzņēmēju skolā” viesojās Druvas vidusskolas absolvents, LLU students, jaunais uzņēmējs Intars Bušinskis. Intars audzē strausus  vecāku saimniecībā  z/s “Ziķi”, bet pēc studiju beigšanas ir nolēmis atdalīties no vecāku saimniecības un uzsākt savu biznesu. Intars dalījās ar pieredzi, kā sākt uzņēmējdarbību, kā nonākt līdz idejai, kā skolā iegūtās zināšanas tiek pielietotas ikdienas darbā.

Nodarbības otrajā daļā jaunieši ieguva teorētiskās zināšanas, kā tiek rēķināta produkta pašizmaksa, kā arī  mācījās pielietot aprēķinus praksē.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kārlis, Spodris

Dzimšanas dienu svin:

Vikentijs Popsujēvičs

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt