Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!
Absolventi kuri apstiprinājuši savu dalību 2024. gada salidojumā.
Gads | Vārds Uzvārds | Klase | Audzinātāja |
---|---|---|---|
2023 | |||
2023 | Grēta Baumane | 12.dt | Dace Dumbare, Maija Pūne |
2023 | Paula Grandberga | 12.dt | Dace Dumbare, Maija Pūne |
2023 | Nora Grišāne | 12.dt | Dace Dumbare, Maija Pūne |
2023 | Kate Kaļišuka | 12.dt | Dace Dumbare, Maija Pūne |
2023 | Beāte Radziņa | 12.dt | Dace Dumbare, Maija Pūne |
2023 | Alise Alute | 12.vi | Dace Dumbare, Maija Pūne |
2023 | Rainers Apinis | 12.vi | Dace Dumbare, Maija Pūne |
2023 | Tīna Gūtmane | 12.vi | Dace Dumbare, Maija Pūne |
2023 | Dita Hadaņonoka | 12.vi | Dace Dumbare, Maija Pūne |
2023 | Nils Mednis | 12.vi | Dace Dumbare, Maija Pūne |
2023 | Elīza Milčonoka | 12.vi | Dace Dumbare, Maija Pūne |
2023 | Paula Neiciniece | 12.vi | Dace Dumbare, Maija Pūne |
2023 | Sindija Neilande | 12.vi | Dace Dumbare, Maija Pūne |
2023 | Kurts Štengels | 12.vi | Dace Dumbare, Maija Pūne |
2023 | Paula Stepanova | 12.vi | Dace Dumbare, Maija Pūne |
2022 | |||
2022 | Laura Ābola | 12.d | Līga Kaļišuka |
2022 | Raivis Liepa | 12.d | Līga Kaļišuka |
2022 | Artis Millers | 12.d | Līga Kaļišuka |
2022 | Elīna Novada | 12.d | Līga Kaļišuka |
2022 | Jana Škraba | 12.d | Līga Kaļišuka |
2022 | Madara Virbicka | 12.d | Līga Kaļišuka |
2022 | Marta Bērziņa | 12.em | Inese Zīrupa |
2022 | Rūdolfs Ceimers | 12.em | Inese Zīrupa |
2022 | Alise Dabiņa | 12.em | Inese Zīrupa |
2022 | Elija Freimane | 12.em | Inese Zīrupa |
2022 | Elīna Freimane | 12.em | Inese Zīrupa |
2022 | Roberts Jansons | 12.em | Inese Zīrupa |
2022 | Ilze Kislina | 12.em | Inese Zīrupa |
2022 | Rūta Kozjura | 12.em | Inese Zīrupa |
2022 | Ivo Lauva | 12.em | Inese Zīrupa |
2021 | |||
2021 | Eduards Zvonkus | 9.do | Olita Mauerzaka |
2021 | Madars Ķepīts | 9.re | Antra Jankovska, Juris Levics |
2021 | Markus Ovsjaņņikovs | 9.re | Antra Jankovska, Juris Levics |
2021 | Kristians Rudaks | 9.re | Antra Jankovska, Juris Levics |
2021 | Diāna Buivida | 12.d | Sanita Ķeire |
2021 | Laura Ceļapītere | 12.d | Sanita Ķeire |
2021 | Uva Eglīte | 12.d | Sanita Ķeire |
2021 | Evelīna Gluškova | 12.d | Sanita Ķeire |
2021 | Kima Gribuste | 12.d | Sanita Ķeire |
2021 | Edijs Jakubausks | 12.d | Sanita Ķeire |
2021 | Krista Lange | 12.d | Sanita Ķeire |
2021 | Rihards Pūce | 12.d | Sanita Ķeire |
2021 | Herta Radziņa | 12.d | Sanita Ķeire |
2021 | Lineta Vīksne | 12.d | Sanita Ķeire |
2021 | Marta Znotiņa | 12.d | Sanita Ķeire |
2021 | Līna Dzene | 12.em | Dace Tapiņa |
2021 | Aksels Jaunzemis | 12.em | Dace Tapiņa |
2021 | Arta Pole | 12.em | Dace Tapiņa |
2021 | Rūdolfs Prūsaks | 12.em | Dace Tapiņa |
2021 | Paula Raboviča | 12.em | Dace Tapiņa |
2021 | Arta Romane | 12.em | Dace Tapiņa |
2020 | |||
2020 | Marta Blūma | 9.do | Dace Dumbare |
2020 | Rēzija Dubulta | 9.do | Dace Dumbare |
2020 | Eva Markevica | 9.do | Dace Dumbare |
2020 | Niks Bisenieks | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2020 | Ralfs Gauja | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2020 | Betija Grinberga | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2020 | Mārcis Kaļišuks | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2020 | Kristiāns Kurpnieks | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2020 | Venija Liberga | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2020 | Laura Matule | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2020 | Sindija Maulica | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2020 | Rihards Miķelsons | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2020 | Daniels Nicis | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2020 | Līna Oliņa | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2020 | Jūlija Šeibaka | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2020 | Līva Sļotova | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2020 | Anete Svārupa | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2020 | Valters Voitāns | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2020 | Kerija Zīlīte | 12.edm | Antra Dukāne, Aivars Tērauds |
2019 | |||
2019 | Elīna Andersone | 9.do | Inga Koreņika |
2019 | Roberts Kalniņš | 9.re | Maija Pūne |
2019 | Kristaps Prindulis | 9.re | Maija Pūne |
2019 | Marta Viniarska | 9.re | Maija Pūne |
2019 | Kristiāna Ziņģe | 9.re | Maija Pūne |
2019 | Katrīna Adzereiko | 12.d | Līga Kaļišuka |
2019 | Annija Balandīna | 12.d | Līga Kaļišuka |
2019 | Anete Blūma | 12.d | Līga Kaļišuka |
2019 | Madara Druvaskalna | 12.d | Līga Kaļišuka |
2019 | Beāte Funka | 12.d | Līga Kaļišuka |
2019 | Mārtiņš Kuža | 12.d | Līga Kaļišuka |
2019 | Elizabete Vilne | 12.d | Līga Kaļišuka |
2019 | Artūrs Virbickis | 12.d | Līga Kaļišuka |
2019 | Harijs Broks | 12.em | Rita Gulbe |
2019 | Matīss Brucis | 12.em | Rita Gulbe |
2019 | Ģirts Brucis | 12.em | Rita Gulbe |
2019 | Niks Derums | 12.em | Rita Gulbe |
2019 | Beāte Dīriņa | 12.em | Rita Gulbe |
2019 | Līva Hmeļņicka | 12.em | Rita Gulbe |
2019 | Viktorija Strazdiņa (Kargapoļceva) | 12.em | Rita Gulbe |
2019 | Krista Roba | 12.em | Rita Gulbe |
2019 | Emīls Romanis | 12.em | Rita Gulbe |
2019 | Estere Špade | 12.em | Rita Gulbe |
2019 | Ivo Strakšs | 12.em | Rita Gulbe |
2019 | Luīze Strogonova | 12.em | Rita Gulbe |
2019 | Karīna Tumšā (Tolopilo) | 12.em | Rita Gulbe |
2018 | |||
2018 | Renārs Davidauskis | 9. | Rita Ūpe |
2018 | Stella Ančevska | 12.d | Inese Zīrupa, Juris Levics |
2018 | Keita Mieme | 12.d | Inese Zīrupa, Juris Levics |
2018 | Eleonora Statkus | 12.d | Inese Zīrupa, Juris Levics |
2018 | Anna Zvaigzniņa | 12.d | Inese Zīrupa, Juris Levics |
2018 | Kristīne Bērziņa | 12.em | Ene Rožkova |
2018 | Līga Dambe | 12.em | Ene Rožkova |
2018 | Laura Freimane | 12.em | Ene Rožkova |
2018 | Emīls Gapons | 12.em | Ene Rožkova |
2018 | Sīlinda Gercāne | 12.em | Ene Rožkova |
2018 | Elīna Jauniņa | 12.em | Ene Rožkova |
2018 | Artis Māls | 12.em | Ene Rožkova |
2018 | Oskars Pūce | 12.em | Ene Rožkova |
2018 | Roberts Pučka | 12.em | Ene Rožkova |
2018 | Rūdolfs Sipenieks | 12.em | Ene Rožkova |
2018 | Elizabete Sipko | 12.em | Ene Rožkova |
2018 | Rihards Tuka | 12.em | Ene Rožkova |
2017 | |||
2017 | Mārcis Andersons | 9. | Liāra Beļkeviča |
2017 | Eduards Vimbsons | 9. | Liāra Beļkeviča |
2017 | Intars Bušinskis | 12.edm | Sanita Ķeire, Aivars Tērauds |
2017 | Didzis Jansons | 12.edm | Sanita Ķeire, Aivars Tērauds |
2017 | Kristaps Krauze | 12.edm | Sanita Ķeire, Aivars Tērauds |
2017 | Kārlis Ķuzis | 12.edm | Sanita Ķeire, Aivars Tērauds |
2017 | Sinta Lāce | 12.edm | Sanita Ķeire, Aivars Tērauds |
2017 | Diāna Muižniece | 12.edm | Sanita Ķeire, Aivars Tērauds |
2017 | Ieva Ozoliņa | 12.edm | Sanita Ķeire, Aivars Tērauds |
2017 | Annija Staškovska | 12.edm | Sanita Ķeire, Aivars Tērauds |
2017 | Dāvis Vilemsons | 12.edm | Sanita Ķeire, Aivars Tērauds |
2016 | |||
2016 | Anete Ķēniņa | 9. | Antra Jankovska |
2016 | Marta Kronberga | 9. | Antra Jankovska |
2016 | Aiga Andriekus | 12.ed | Līga Kaļišuka |
2016 | Arita Dembovska | 12.ed | Līga Kaļišuka |
2016 | Linards Hremenkins | 12.ed | Līga Kaļišuka |
2016 | Pēteris Kalniņš | 12.ed | Līga Kaļišuka |
2016 | Alise Ose | 12.ed | Līga Kaļišuka |
2016 | Aija Ozola | 12.ed | Līga Kaļišuka |
2016 | Kaspars Staškovskis (Panovs) | 12.ed | Līga Kaļišuka |
2016 | Laine Grietniece (Rumjanceva) | 12.ed | Līga Kaļišuka |
2016 | Elīna Sīmane | 12.ed | Līga Kaļišuka |
2016 | Mārcis Vasiļevskis | 12.ed | Līga Kaļišuka |
2015 | |||
2015 | Toms Opelts | 9.do | Rita Gulbe |
2015 | Marko Ozoliņš | 9.do | Rita Gulbe |
2015 | Elīza Roga | 9.do | Rita Gulbe |
2015 | Lote Šilke | 9.do | Rita Gulbe |
2015 | Elīna Hremenkina | 9.re | Dace Pūce |
2015 | Kellija Melbārde | 9.re | Dace Pūce |
2015 | Sintija Rudaka | 9.re | Dace Pūce |
2015 | Dana Andersone | 12.ed | Inese Zīrupa |
2015 | Beāte Balandīna | 12.ed | Inese Zīrupa |
2015 | Klāvs Dubults | 12.ed | Inese Zīrupa |
2015 | Armands Ķēniņš | 12.ed | Inese Zīrupa |
2015 | Edijs Lasenbergs | 12.ed | Inese Zīrupa |
2015 | Eva Malkcirte | 12.ed | Inese Zīrupa |
2015 | Klāvs Puiga | 12.ed | Inese Zīrupa |
2015 | Krista Skrube | 12.ed | Inese Zīrupa |
2015 | Lūcija Ušerovska | 12.ed | Inese Zīrupa |
2015 | Johanna Weihkopf | 12.ed | Inese Zīrupa |
2015 | Sindija Biksāne | 12.h | Inga Koreņika |
2015 | Jūlija Ivanova | 12.h | Inga Koreņika |
2015 | Ruta Kurpniece | 12.h | Inga Koreņika |
2015 | Signe Meire | 12.h | Inga Koreņika |
2014 | |||
2014 | Mairis Bušinskis | 12.d | Inguna Role, Aivars Tērauds |
2014 | Pēteris Daukšis | 12.d | Inguna Role, Aivars Tērauds |
2014 | Emīls Kravinskis | 12.d | Inguna Role, Aivars Tērauds |
2014 | Anete Kukīte | 12.d | Inguna Role, Aivars Tērauds |
2014 | Anda Ļutkus | 12.d | Inguna Role, Aivars Tērauds |
2014 | Anna Feldmane (Smildziņa) | 12.d | Inguna Role, Aivars Tērauds |
2014 | Klāvs Šmits | 12.d | Inguna Role, Aivars Tērauds |
2014 | Elīna Vīksne (Stromčinska) | 12.d | Inguna Role, Aivars Tērauds |
2014 | Mārcis Kazakevičs | 12.e | Sanita Ķeire |
2014 | Egija Kazakeviča (Stepiņa) | 12.e | Sanita Ķeire |
2014 | Elvīra Gruze | 12.h | Sandra Burve |
2014 | Diāna Račkova | 12.h | Sandra Burve |
2014 | Anete Raudone | 12.h | Sandra Burve |
2014 | Ieva Šperliņa | 12.h | Sandra Burve |
2013 | |||
2013 | Elīza Muzikante (Lāce) | 9. | Inga Koreņika |
2013 | Agnija Grulle | 12.d | Līga Kaļišuka |
2013 | Laura Korotkova | 12.d | Līga Kaļišuka |
2013 | Sindija Ošeniece | 12.d | Līga Kaļišuka |
2013 | Annija Šperliņa | 12.d | Līga Kaļišuka |
2013 | Ilze Jonase | 12.e | Antra Dukāne |
2013 | Māra Lagzdiņa | 12.e | Antra Dukāne |
2013 | Edgars Pavārs | 12.e | Antra Dukāne |
2013 | Arta Sikuriņeca (Vītola) | 12.e | Antra Dukāne |
2013 | Zane Lipska (Zonnenberga) | 12.e | Antra Dukāne |
2012 | |||
2012 | Līga Ostrovska (Baumane) | 12.d | Inese Zīrupa |
2012 | Klāvs Baumanis | 12.d | Inese Zīrupa |
2012 | Ilze Elbere | 12.d | Inese Zīrupa |
2012 | Atis Everss | 12.d | Inese Zīrupa |
2012 | Āris Elbers (Goļenko) | 12.d | Inese Zīrupa |
2012 | Diāna Pelse (Kampara) | 12.d | Inese Zīrupa |
2012 | Līga Vaģele (Landmane) | 12.d | Inese Zīrupa |
2012 | Linda Zariņa (Ose) | 12.d | Inese Zīrupa |
2012 | Toms Ostrovskis | 12.d | Inese Zīrupa |
2012 | Elīna Lange | 12.e | Rita Gulbe |
2012 | Vigo Pudžmis | 12.e | Rita Gulbe |
2012 | Anna Rūse | 12.e | Rita Gulbe |
2012 | Rūdis Strēlis | 12.e | Rita Gulbe |
2012 | Mariss Tūbelis | 12.e | Rita Gulbe |
2012 | Inguna Birgere | 12.h | Ilona Berga |
2012 | Ieva Birzniece | 12.h | Ilona Berga |
2012 | Klinta Liekniņa (Linde) | 12.h | Ilona Berga |
2012 | Lita Meironaite | 12.h | Ilona Berga |
2012 | Linda Miltuze (Roze) | 12.h | Ilona Berga |
2012 | Marta Circene (Siksna) | 12.h | Ilona Berga |
2012 | Āris Zanders | 12.h | Ilona Berga |
2012 | Mairis Mazdrēvics | 12.v | Zinta Šķirmante |
2012 | Aivis Rudzītis | 12.v | Zinta Šķirmante |
2011 | |||
2011 | Diāna Otto | 12.d | Ina Ādlere |
2011 | Zane Žagariņa (Vitkovska) | 12.d | Ina Ādlere |
2011 | Agne Bundzena-Pļuska (Bundzena) | 12.e | Inguna Role |
2011 | Nauris Pelsis | 12.e | Inguna Role |
2011 | Līga Šilke | 12.e | Inguna Role |
2011 | Guna Ostele (Finogējeva) | 12.h | Dace Lāva |
2011 | Aiva Hartmane | 12.u | Silvija Kradiņa |
2011 | Edgars Lankovskis | 12.u | Silvija Kradiņa |
2011 | Signe Žentiņa | 12.u | Silvija Kradiņa |
2011 | Sabīne Zizlāne | 12.u | Silvija Kradiņa |
2010 | |||
2010 | Agate Šmite | 9. | Līga Kaļišuka, Aivars Tērauds |
2010 | Lelde Iesalniece (Strazdiņa) | 9. | Līga Kaļišuka, Aivars Tērauds |
2010 | Atis Andersons | 12.ed | Antra Dukāne |
2010 | Edgars Augustiņš | 12.ed | Antra Dukāne |
2010 | Ivita Beierbaha (Beierbaha) | 12.ed | Antra Dukāne |
2010 | Santa Dembovska | 12.ed | Antra Dukāne |
2010 | Jānis Gruzis | 12.ed | Antra Dukāne |
2010 | Mairita Karantajere (Mažule) | 12.ed | Antra Dukāne |
2010 | Inita Prauliņa (Pastare) | 12.ed | Antra Dukāne |
2010 | Kristīna Mačukāne (Griņišaka) | 12.h | Anita Zīverte |
2010 | Madara Korme | 12.h | Anita Zīverte |
2010 | Inta Romanovska | 12.h | Anita Zīverte |
2010 | Gints Gūtmanis | 12.u | Rimma Vasiļjeva |
2009 | |||
2009 | Normunds Hartmanis | 12.ed | Ene Rožkova |
2009 | Miks Opelts | 12.ed | Ene Rožkova |
2009 | Jurģis Pučka | 12.ed | Ene Rožkova |
2009 | Ieva Rubule | 12.ed | Ene Rožkova |
2009 | Ritvars Tiško | 12.ed | Ene Rožkova |
2009 | Ilze Druvaskalna (Dravniece) | 12.h | Ilona Berga |
2009 | Madara Jaunzema | 12.h | Ilona Berga |
2009 | Liene Pučko | 12.h | Ilona Berga |
2009 | Toms Adzereiko | 12.u | Inita Pīrāga |
2009 | Jānis Grāvis | 12.u | Inita Pīrāga |
2009 | Sandra Stankeviča (Gritkute) | 12.u | Inita Pīrāga |
2009 | Mareks Rubulis | 12.u | Inita Pīrāga |
2009 | Justīne Gurska (Sproģe) | 12.u | Inita Pīrāga |
2009 | Laura Janševska (Švarcšteina) | 12.u | Inita Pīrāga |
2009 | Andis Vanadziņš | 12.u | Inita Pīrāga |
2009 | Rinalda Zariņa | 12.u | Inita Pīrāga |
2008 | |||
2008 | Kārlis Trankalis | 9.a | Gunita Bērziņa |
2008 | Inuta Gricjus | 12.d | Gunta Ozolniece |
2008 | Aiva Bundzena-Ervika (Bundzena) | 12.e | Sandra Burve |
2008 | Ilze Miglāne | 12.e | Sandra Burve |
2008 | Aiga Tomanoviča | 12.e | Sandra Burve |
2008 | Ieva Sīpola (Vitkovska) | 12.e | Sandra Burve |
2008 | Raivis Aigars | 12.u | Zigurds Zeps, Ilze Kļava |
2008 | Kristīne Priede (Bubļauska) | 12.u | Zigurds Zeps, Ilze Kļava |
2008 | Vivita Aigare (Strautiņa) | 12.u | Zigurds Zeps, Ilze Kļava |
2008 | Kristaps Tiško | 12.u | Zigurds Zeps, Ilze Kļava |
2008 | Gatis Zeps | 12.u | Zigurds Zeps, Ilze Kļava |
2007 | |||
2007 | Aiva Embere Emberga | 9.a | Andis Ozolnieks |
2007 | Sintija Zeiliša | 9.a | Andis Ozolnieks |
2007 | Gunita Geistere (Bērtule) | 12.du | Zinta Šķirmante |
2007 | Matīss Lasmanis | 12.du | Zinta Šķirmante |
2007 | Ieva Grīnberga (Levica) | 12.du | Zinta Šķirmante |
2007 | Arta Līce - Jakubovska (Līce) | 12.du | Zinta Šķirmante |
2007 | Kristīne Grise (Ļūļāka) | 12.du | Zinta Šķirmante |
2007 | Raitis Rumbenieks | 12.du | Zinta Šķirmante |
2007 | Evita Venterzute | 12.du | Zinta Šķirmante |
2007 | Linda Bome | 12.e | Laine Liepa |
2007 | Viesturs Knopkens | 12.e | Laine Liepa |
2007 | Artis Raukaitis | 12.e | Laine Liepa |
2007 | Kaspars Siksna | 12.e | Laine Liepa |
2007 | Inese Kalniņa | 12.h | Dace Lāva |
2007 | Kristiana Cāzere (Olbačevska) | 12.h | Dace Lāva |
2007 | Nelda Zaļuma | 12.h | Dace Lāva |
2006 | |||
2006 | Jānis Arbeiters | 12.du | Ilona Berga, Aivars Tērauds |
2006 | Kristaps Ērpe | 12.du | Ilona Berga, Aivars Tērauds |
2006 | Gaitis Nordens (Fadejevs) | 12.du | Ilona Berga, Aivars Tērauds |
2006 | Rolands Hildebrants | 12.du | Ilona Berga, Aivars Tērauds |
2006 | Inta Jambikova (Jansone) | 12.du | Ilona Berga, Aivars Tērauds |
2006 | Līga Bīlāne (Ketlere) | 12.du | Ilona Berga, Aivars Tērauds |
2006 | Viktors Pērkons | 12.du | Ilona Berga, Aivars Tērauds |
2006 | Toms Zommerovskis | 12.du | Ilona Berga, Aivars Tērauds |
2006 | Māris Bundzens | 12.e | Inita Pīrāga |
2006 | Santa Stepiņa (Čerjomuhina) | 12.e | Inita Pīrāga |
2006 | Edgars Grāvis | 12.e | Inita Pīrāga |
2006 | Laura Linkaite | 12.e | Inita Pīrāga |
2006 | Elīna Vilmane-Meženiece (Meženiece) | 12.e | Inita Pīrāga |
2006 | Līva Vitkovska (Pučko) | 12.e | Inita Pīrāga |
2006 | Toms Sīpols | 12.e | Inita Pīrāga |
2006 | Uldis Šteins | 12.e | Inita Pīrāga |
2006 | Ieva Šimane (Bušmane) | 12.h | Anita Zīverte |
2006 | Linda Medne (Strazdiņa) | 12.h | Anita Zīverte |
2006 | Ilva Krūmiņa (Tēraude) | 12.h | Anita Zīverte |
2005 | |||
2005 | Krista Kukule (Pūkaine) | 9.a | Aija Ellere |
2005 | Monta Timma (Freimane) | 12.e | Ene Rožkova |
2005 | Lāsma Jugāne (Grišāne) | 12.e | Ene Rožkova |
2005 | Gatis Meironaitis | 12.e | Ene Rožkova |
2005 | Pēteris Rubulis | 12.e | Ene Rožkova |
2005 | Mārtiņš Rutkis | 12.e | Ene Rožkova |
2005 | Simona Jākobsone-Kaspare (Jākobsone) | 12.h | Inguna Maculēviča |
2005 | Ivita Pūķe (Kļepikova) | 12.h | Inguna Maculēviča |
2005 | Maija Kubiškina (Sproģe) | 12.h | Inguna Maculēviča |
2005 | Valentīna Meija (Vrabija) | 12.h | Inguna Maculēviča |
2005 | Liene Grīsle | 12.u | Liāra Beļkeviča, Uldis Lācis |
2005 | Edgars Romanovskis | 12.u | Liāra Beļkeviča, Uldis Lācis |
2005 | Egils Geisters | 12.v | Rimma Vasiļjeva |
2004 | |||
2004 | Uldis Bergmanis | 12.ed | Ilze Kļava |
2004 | Arvis Čunka | 12.ed | Ilze Kļava |
2004 | Sandra Kirilkina (Gērika) | 12.ed | Ilze Kļava |
2004 | Lana Zamberga (Hodoņonoka) | 12.ed | Ilze Kļava |
2004 | Jānis Pilenieks | 12.ed | Ilze Kļava |
2004 | Lita Reisa-Jonika (Reisa) | 12.ed | Ilze Kļava |
2004 | Vineta Āboliņa (Siliņa) | 12.ed | Ilze Kļava |
2004 | Laura Uzule | 12.ed | Ilze Kļava |
2004 | Artūrs Vanags | 12.ed | Ilze Kļava |
2004 | Inese Meistere (Hremenkina) | 12.hu | Dace Kalniņa |
2003 | |||
2003 | Linda Vasiļevska | 12.rd | Sandra Burve |
2003 | Elvis Bērznieks | 9.a | Silvija Stepiņa |
2003 | Evelīna Anškinēvica (Anškinēvica) | 12.e | Zinta Šķirmante |
2003 | Līva Dālmane | 12.e | Zinta Šķirmante |
2003 | Lāsma Elstiņa (Rubule) | 12.e | Zinta Šķirmante |
2003 | Elīna Krūmiņa (Vīndedze) | 12.e | Zinta Šķirmante |
2003 | Dina Andersone | 12.rd | Sandra Burve |
2003 | Māra Laube (Cīrule) | 12.rd | Sandra Burve |
2003 | Zane Lāma (Jansone) | 12.rd | Sandra Burve |
2003 | Līga Kļaviņa | 12.rd | Sandra Burve |
2003 | Zane Zankovska | 12.rd | Sandra Burve |
2003 | Agnese Jansone (Blaua) | 12.u | Gunta Ozolniece |
2003 | Kristīne Ektermane (Kočāne) | 12.u | Gunta Ozolniece |
2002 | |||
2002 | Agnese Jasenoviča (Beļkeviča) | 12.ed | Ina Ādlere |
2002 | Liene Bergmane | 12.ed | Ina Ādlere |
2002 | Ilze Kesmina | 12.ed | Ina Ādlere |
2002 | Edgars Miglāns | 12.ed | Ina Ādlere |
2002 | Sigita Otto | 12.ed | Ina Ādlere |
2002 | Kristīne Hermane (Birgere) | 12.h | Dace Lāva |
2002 | Madara Pūpola (Ručevska-Rucevica) | 12.h | Dace Lāva |
2002 | Zane Haritonova (Pūkaine) | 12.u | Džineta Rubule |
2002 | Māris Dubra | 12.v | Rita Gulbe |
2001 | |||
2001 | Ieva Kozlova (Sīpola) | 12.ed | Ene Rožkova |
2001 | Una Blūma (Kārkliņa) | 12.r | Inguna Maculēviča |
2001 | Edija Krasovska (Pelce) | 12.r | Inguna Maculēviča |
2001 | Evija Vilka | 12.r | Inguna Maculēviča |
2001 | Ilāra Evaldsone | 12.u | Ilze Kļava |
2001 | Ingrīda Kozuliņa (Krūza) | 12.u | Ilze Kļava |
2001 | Ieva Vilmane-Zvonkus (Vilmane) | 12.u | Ilze Kļava |
2000 | |||
2000 | Mārcis Lindems | 9.a | Ina Ādlere |
2000 | Agnese Bērziņa | 12. | Antra Dukāne, Andis Ozolnieks |
2000 | Ilze Circene | 12. | Antra Dukāne, Andis Ozolnieks |
2000 | Jānis Dūdelis | 12. | Antra Dukāne, Andis Ozolnieks |
2000 | Sigita Kapača | 12. | Antra Dukāne, Andis Ozolnieks |
2000 | Ieva Kasemira | 12. | Antra Dukāne, Andis Ozolnieks |
2000 | Liāna Štrausa (Kļevcova) | 12. | Antra Dukāne, Andis Ozolnieks |
2000 | Ligija Melbārde | 12. | Antra Dukāne, Andis Ozolnieks |
2000 | Kaspars Sarmiņš | 12. | Antra Dukāne, Andis Ozolnieks |
2000 | Aija Baltiņa (Vilmane) | 12. | Antra Dukāne, Andis Ozolnieks |
2000 | Eva Želve - Dombrovska (Želve) | 12. | Antra Dukāne, Andis Ozolnieks |
2000 | Sanita Vanaga (Žukas) | 12. | Antra Dukāne, Andis Ozolnieks |
2000 | Egita Bikoviča | 12. | Antra Dukāne, Andis Ozolnieks |
1999 | |||
1999 | Inese Circene | 12.a | Sandra Burve |
1999 | Ginta Prindule (Grāviņa) | 12.a | Sandra Burve |
1999 | Ieva Grīnbarte | 12.a | Sandra Burve |
1999 | Elza Mankopa (Liģere) | 12.a | Sandra Burve |
1999 | Agnis Melnbārdis | 12.a | Sandra Burve |
1999 | Arvis Siņavskis | 12.a | Sandra Burve |
1999 | Kitija Siliņa (Zīle) | 12.a | Sandra Burve |
1999 | Iveta Žukauska | 12.a | Sandra Burve |
1999 | Līga Sīpola (Bērziņa) | 12.b | Džineta Rubule |
1999 | Zane Golovanova (Jurenovska) | 12.b | Džineta Rubule |
1999 | Agnese Pauliņa (Jurevica) | 12.b | Džineta Rubule |
1999 | Laura Krastiņa | 12.b | Džineta Rubule |
1999 | Aivars Markevics | 12.b | Džineta Rubule |
1999 | Egils Vīndedzis | 12.b | Džineta Rubule |
1999 | Zanda Briede (Zālīte) | 12.b | Džineta Rubule |
1998 | |||
1998 | Evija Jurenovska (Pētersone) | 9.b | Dace Lāva |
1998 | Laila Holste (Statkus) | 9.b | Dace Lāva |
1998 | Līga Statkus | 9.b | Dace Lāva |
1998 | Edmunds Bambāns | 12. | Zigurds Zeps |
1998 | Daiga Behmane-Lucijanova (Behmane) | 12. | Zigurds Zeps |
1998 | Inga Ceimere (Druvaskalna) | 12. | Zigurds Zeps |
1998 | Margots Kapačs | 12. | Zigurds Zeps |
1997 | |||
1997 | Zane Goča (Tukama) | 9.a | Antra Dukāne |
1997 | Mareks Ķezberis | 9.b | Uldis Lācis |
1997 | Venita Lākute | 9.b | Uldis Lācis |
1997 | Kristīne Treidena (Grīnbarte) | 12.a | Evi Kūriņa |
1997 | Agnese Patrašanu (Grīsle) | 12.f | Aivars Tērauds |
1997 | Inese Lasmane | 12.f | Aivars Tērauds |
1996 | |||
1996 | Nauris Grīnbergs | 9.a | Ilona Berga |
1996 | Ina Eversone (Kapilova) | 9.a | Ilona Berga |
1996 | Aiga Riekstiņa (Lormane) | 9.b | Anita Bartušēvica, Andis Ozolnieks |
1996 | Mārtņš Kleins | 12.a | Normunds Svētiņš |
1996 | Reno Roga | 12.a | Normunds Svētiņš |
1995 | |||
1995 | Kārlis Liģeris | 9. | Aija Druvaskalne, Zigurds Zeps |
1995 | Inese Briede (Behmane) | 12.a | Liāra Beļkeviča |
1995 | Armands Ceimers | 12.a | Liāra Beļkeviča |
1995 | Lauma Meženiece | 12.a | Liāra Beļkeviča |
1995 | Agris Robs | 12.a | Liāra Beļkeviča |
1995 | Jolanta Turnele | 12.a | Liāra Beļkeviča |
1995 | Inga Alhasova (Veidemane) | 12.a | Liāra Beļkeviča |
1995 | Kristīne Ašmane (Veldre) | 12.a | Liāra Beļkeviča |
1995 | Laila Zviedre | 12.a | Liāra Beļkeviča |
1995 | Dace Bērtulsone | 12.f | Māris Elleris |
1995 | Oskars Lāma | 12.f | Māris Elleris |
1995 | Alvis Līcis | 12.f | Māris Elleris |
1995 | Ilze Skapsta | 12.f | Māris Elleris |
1994 | |||
1994 | Inuta Zembaha (Krieķe) | 9.b | Ene Rožkova |
1994 | Agnese Romiete (Prauliņa) | 9.b | Ene Rožkova |
1994 | Evita Urtāne (Evaldsone) | 12.a | Lilita Vidiņa, Aivars Tērauds |
1994 | Edīte Klīdzēja | 12.a | Lilita Vidiņa, Aivars Tērauds |
1994 | Egija Kalniņa (Siņavska) | 12.a | Lilita Vidiņa, Aivars Tērauds |
1994 | Līga Šaule (Plūksna) | 12.f | Džineta Rubule, Jānis Rubulis |
1993 | |||
1993 | Sandra Blūma (Bērziņa) | 12.a | Evi Kūriņa, Kārlis Kūriņš |
1993 | Agnese Drunka | 12.a | Evi Kūriņa, Kārlis Kūriņš |
1993 | Arvis Blūms | 12.f | Antra Dukāne |
1993 | Kristīne Puķina (Geislere) | 12.f | Antra Dukāne |
1993 | Ilze Lieldaudziete | 12.f | Antra Dukāne |
1993 | Kristaps Melbārdis | 12.f | Antra Dukāne |
1993 | Zane Skapste | 12.f | Antra Dukāne |
1992 | |||
1992 | Dace Tapiņa (Bērziņa) | 12.a | Antra Šuba, Artūrs Maculēvičs |
1992 | Liene Kulberga | 12.a | Antra Šuba, Artūrs Maculēvičs |
1992 | Iveta Freimane (Pole) | 12.a | Antra Šuba, Artūrs Maculēvičs |
1992 | Jānis Dīcmanis | 12.f | Andis Ozolnieks |
Sveicam svētkos!
Vārda dienu svin:
Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle
Dzimšanas dienu svin:
Gusts Polis
Ieskaties!
e-klase.lvvēstisSvarīgais tuvplānā
Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.
Paldies!
Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!
Skatīt vairākMūsu draugi
Noderīgas saites
Skatīt vairākNosūti mums ziņu!