Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Jēkabs, Žaklīna

Dzimšanas dienu svin:

Madara Beiere, Amanda Dubra, Gusts Dans Prūsis, Juta Emīlija Salma, Mārtiņš Ūpis

Ieskaties!

Saldus novada Jauniešu forums

Piesakies Jauniešu forumam Brocēnos vai Emburgā 2.oktobrī!

Iegūsti jaunus draugus, piedalies interesantās diskusijās un  saliedējošās aktivitātēs! 

 

 

Skatīt vairāk

"Studenta kurpes 2021" LU

Latvijas Universitāte (LU) aicina skolēnus un topošos studētgribētājus iesaistīties LU attālinātajā pasākumā „Studenta kurpes 2021”, kurā skolēni varēs iekāpt studenta čībās no mājām, iepazīt studiju dzīvi un mācībspēkus, piedalīties lekcijās, semināros un uzzināt visu par ārpusstudiju aktivitātēm.

1. No 29. marta līdz 4. aprīlim students un skolēns īsteno pirmo tiešsaistes tikšanos, iepazīstoties un vienojoties par dalību attālinātajās nodarbībās.

2. No 5. aprīļa līdz 2. maijam skolēns piedalās tiešsaistes lekcijās un semināros, uzzina visu interesējošo par studiju dzīvi un ārpusstudiju aktivitātēm.

Reģistrēšanās skolēniem notiek no 8. līdz 21. martam.

Pasākuma laikā dalībnieki varēs piedalīties konkursos un laimēt vērtīgas balvas no LU.

Aktīvi iesaisties, pamēģini, izvērtē iegūto informāciju un iespaidus! Pieņem lēmumu par sev piemērotākā izglītības ceļa izvēli!

Vairāk informācijas un pieteikšanās ŠEIT.

Skatīt vairāk

Studentu kurpēs LKA

Skolēnu brīvlaikā, no 15. līdz 19. martam Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) piedāvā iespēju 10.–12.klašu skolēniem piedalīties pasākumā “Studenta kurpēs”, aicinot apmeklēt vairāk nekā 30 tiešsaistes lekcijas un nodarbības lielā daļā LKA piedāvātajās bakalaura studiju programmās un apakšprogrammās.

Tiešsaistes akcijā "Studenta kurpēs" skolēniem no visas Latvijas nedēļas garumā būs iespēja virtuāli paviesoties LKA un kopā ar studentiem piedalīties studiju procesā: lekcijās, semināros un nodarbībās. Tā būs iespēja iepazīt studiju procesu, studiju programmas un to saturu, LKA studentus un pasniedzējus, kā arī novērtēt savu motivāciju, izvēloties LKA, kā iespējamo studiju vietu nākotnē.

Vietu skaits lekciju apmeklējumam ir ierobežots, tāpēc skolēni tiek aicināti pieteikties savlaicīgi un ne vairāk kā uz 5 lekcijām.

Lekcijām pieteikties iespējams elektroniski līdz 13.marta plkst. 23.59, aizpildot elektronisko pieteikšanās formu.

Skatīt vairāk

Atvērto durvju dienas 2020.gada novembrī

Atvērto durvju dienas tiešsaistē un klātienē 2020. gada novembrī
 

AUGSTSKOLAS

Banku augstskola 4.novembris plkst. 16:00 (pamatstudijās); 16. novembris plkst. 18:30 (maģistrantūrā) (klātienē un attālināti) Skat.info
Rīgas Tehniskā universitāte (Rīgas Biznesa skola) 7. novembris plkst. 11:00 (tiešsaistē) Skat.info
   
KOLEDŽAS
Biznesa vadības koledža 5. un 12. novembris plkst. 18:30 (tiešsaistē) Skat.info
   
Skatīt vairāk

RSU kursi

Lai papildinātu un nostiprinātu vidusskolēnu zināšanas, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) septembra izskaņā sāksies maksas kursi ķīmijā, bioloģijā, latviešu valodā, angļu valodā un matemātikā, kas palīdzēs sagatavoties gan centralizētajiem eksāmeniem, gan iestājeksāmeniem RSU.

Vidusskolēni aicināti reģistrēt savu pieteikumu izvēlētajam kursam augstskolas mājaslapā.

Skatīt vairāk

Latvijas Universitāte

Sagatavojies eksāmeniem, pielaiko studentu kurpes un iepazīsties ar LU panākumiem no mājām!

Esi interaktīvs! Tikai tā vislabāk iepazīsies ar Latvijas Universitātes (LU) plašo studiju piedāvājumu, moderno studiju vidi un aktīvo ārpusstudiju dzīvi! Maijā un jūnijā LU aicina ikvienu sekot līdzi aktualitātēm LU sociālajos tīklos, mājaslapā un arī televīzijā, būt aktīvam un uzdot visus interesējošos jautājumus par studijām Latvijas lielākajā universitātē. Šādu iespēju būs daudz!

 

Pielaiko studentu kurpes Instagramā

Kad: no 11. līdz 15. maijam

LU ikgadējais pasākums „Studenta kurpēs” šogad notiks pavisam citā, unikālā formātā. Ja citus gadus skolēns vienu dienu sekoja studentam pa pēdām viņa mācību gaitās, tad šogad, ņemot vērā valstī esošos ierobežojumus, ikvienam būs unikāla iespēja „Instagram” platformā uzdot jautājumu LU studentam un saņemt video atbildi ar visu interesējošo.

Norises laikā LU studenti ar dažādām interesēm, studiju programmām un mācību pieredzi atbildēs uz jauniešu uzdotajiem jautājumiem.

Vairāk informācijas 

Skatīt vairāk

RSU Atvērto durvju diena

Atvērto durvju diena Rīgas Stradiņa universitātē tradicionāli notiek katru gadu pavasarī, un tā ir lieliska iespēja tuvāk iepazīt savas nākamās augstskolas vidi, docētājus, piedalīties izzinošās aktivitātēs, kā arī klātienē aprunāties ar visu fakultāšu studentiem. Tā kā ārkārtas situācijas dēļ nevaram uzņemt skolēnus savās telpās, piedāvājam iepazīt RSU pamatstudiju programmas tiešsaistē! Tiršraides 27., 28., 29. un 30. aprīlī plkst. 16.00- 18.00. Plašāka informācija un paolašināta tiešraižu programma jau drīzumā.https://www.rsu.lv/atverto-durvju-nedela

Skatīt vairāk

Atvērto durvju diena Biznesa augstskola Turība

Ikviens studēt gribētājs aicināts apmeklēt Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienas, kas tiešsaistes režīmā notiks 23. aprīlī plkst. 17.00. Izpētīt vidi, auditorijas un ielūkoties studiju procesā būs iespējams Facebook un Instagram tiešraidē.

 

Skatīt vairāk

LU bakalaura studiju buklets

Šajā mainīgajā laikā Latvijas Universitāte (LU) mainās līdzi un piedāvā iespēju visiem studēt gribētājiem pilnvērtīgi iepazīties ar Latvijā lielākās un programmu ziņā daudzpusīgākās universitātes bakalaura, maģistra, doktora un mūžizglītības studiju programmām – LU sniedz iespēju ikvienam savā pastkastītē saņemt studiju programmu bukletus.

Skatīt vairāk

Atvērto durvju dienas

 Arī šogad augstskolas aicina  uz "Atvērto durvju dienām". Iepazīties ar mācību iestādi, fakultātēm, programmām un uzdot jautājumus varēsiet tiešsaistē.  2.04 RTU Liepājas studiju centrs plkst.16.00 - 17.00, BVK  Biznesa vadības koedža 2.04 plkst. 18.30 u.c.. Seko līdzi!

Skatīt vairāk

Atvērto durvju dienas LLU

2021.gadā no 10.-12. februārim Latvijas Lauksaimniecības universitāte aicina skolēnus piedalīties tiešsaistes KARJERAS DIENĀS, kurās....

... varēs iepazīt vairāk nekā 20 dažādu profesiju un specialitāšu, to “aizkulises” un ikdienas paradumus. 

Programma pievienota pielikumā, kā arī  LLU mājaslapā:
https://www.llu.lv/lv/raksts/2021-01-20/skoleniem-iespeja-piedalities-llu-tiessaistes-karjeras-dienas

Skatīt vairāk

Konkurss "Biznesa pasaka".

Biznesa pasakas ar laimīgām beigām

5.-9. klašu skolēni tiek aicināti sacerēt pasaku par ekonomikas un uzņēmējdarbības tēmām. Skolēns vai skolēnu grupa (3 skolēni) izveido Biznesa pasaku ar laimīgām beigām. Pasaku vērtēšanā piedalās žūrija, kas vērtē finansiāli drosmīgākās, kā arī uz jaunām idejām vērstās pasakas. Būtisks ir arī pasakas vizuālais noformējums. Biznesa pasakas saturu iesniedz elektroniski un papīra formātā.

Konkurss „Biznesa pasaka” ir ekonomikas un finanšu pratības izpratnes konkurss pamatskolas skolēniem, kura norise veicina jaunrades procesu un praktiski izmantot apgūtos ekonomiskos jēdzienus savā radošajā darbā.

Finanšu pratība ir zināšanu apguves procesā iegūtu spēju izprast ar naudu saistītus jautājumus, pārvaldīt ienākumus un izdevumus, ieguldījumus un saistības, tā ir prasme un gudrība nopelnīt naudu – atrast labu darbu, vai uzsākt un attīstīt uzņēmējdarbību..

Maksimālais darba apjoms divas A4 lapas, kā arī var veidot ilustrācijas, skolotāju vai vietējā sabiedrībā pazīstamu cilvēku pasaku lasījumus vai citādi bagātināt savu pasaku. Pasaku jāiesniedz elektroniskā un papīra formātā.

Elektroniski skolas iesniedz visus darbus, bet papīra formātā ne vairāk kā  20 radošākos, vizuāli un saturiski noformētos darbus, kuri skolas mēroga izstādē ir izpelnījušies atzinību.

 

 

Pasaku, līdz 20,aprīlim, sūti :

pedagogam karjeras konsultantam Agitai Skrebelei whatsapp 29274875

 

 

Skatīt vairāk

Jauno diplomātu un politologu akadēmija

Rīgas Stradiņa Universitāte piedāvā vidusskolēniem  "Jauno diplomātu un politologu akadēmiju". Atklāj sevī diplomāta talantu!

Kursu laiks: 2020.gada 8.februāris - 4.aprīlis ( sestdienas)

Skatīt vairāk

Jaunās studiju programmas

 • 2019./2020. studiju gadā augstskolas un koledžas izveidojušas kopumā 25 jaunas programmas. Programmas ir akreditētas esošo studiju ietvaros vai saņēmušas licenci programmu īstenošanai jaunajos studiju virzienos.
 • RTU Rīgas biznesa skola  programma "Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas" (angļu valodā).
 • RTU programma "Finanšu pārvaldības informācijas sistēmas".
 • LU Juridiskā fakultāte "Tiesības un organizāciju vadība". 
 • Daugavpils universitāte "Viedā ekonomika un inovācijas". 
 • RSU "Veselības komunikācija". 
 • Rīgas Juridiskā augstskola "Tehnoloģiju tiesības". 
 • Biznesa augstskola Turība "Datorsistēmas".
 • Transporta un sakaru institūts "Robotika". 
 • Ventspils augstskola "Jaunuzņēmumu vadība". 
 • Biznesa vadības koledža "Biznesa loģistika". 
 • Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola "Mūzikas menedžments". 

 

 

Skatīt vairāk

Studijas ārzemēs

Studijas ārzemēs

www.meridian.lv

www.study.lv/programmas.lv

www.izglitiba-arzemēs.lv

www.linkturs.lv

https://www.balticcouncil.lv/lv/sakums/

Studiju iespējas ārzemēs

https://ec.europa.eu/info/education_en

 Portāls par izglītības iespējām 31 Eiropas valstī. Mācīšanās/studiju iespēju meklētājs, informācija par studiju apmaiņas programmām, izglītības sistēmu apraksti, ar pārcelšanos uz citu valsti saistītie jautājumi.

 

http://www.educationusa.lv/

 

 ASV Izglītības informācijas un testēšanas centrs ASV oficiālā informācijas tīkla "Education USA" pārstāvis Latvijā. Informācija par akreditētajām ASV augstskolām, iestāšanās nosacījumiem, finansēšanas iespējām u.c..

 

Izglītības un nodarbinātības iespēju pētīšana

www.niid.lv

 

Nacionālā izglītības iespēju datubāze ir interneta vietne, kurā atrodama informācija par Latvijas izglītības iestāžu piedāvātajām izglītības iespējām

www.prakse.lv

 

Sadaļā Studijas alfabēta kārtībā nosauktas studiju programmas, augstskola, studiju veids, ilgums un iegūstamais grāds. Ir pieejams arī meklētājs pēc studiju virziena, izglītības iestādes un tās atrašanās vietas

www.uzdevumi.lv

 

Sadaļā “Kur mācīties” iespēja izvēlēties informāciju par visu līmeņu studijām un atbilstošām programmām.

 

www.jaunatne.gov.lv

www.jaunatneslietas.lv

www.eurojobs.com

www.eurobrussels.com

http://www.praxisnetwork.eu/

 

www.yourock.jobs/lv

 

www.brauktvainebraukt.lv

 

www.dreamfoundation.eu

Eiropas brīvprātīgais darbs

Portāli darba meklētājiem Eiropā

 

 

 

Palīdz atklāt jauniešu apslēptās darba prasmes un izveidot daba profilu, kas uzrunā darba devējus - labi video

 

Kas jāzina dodoties uz ārzemēm

BRAUKT vai NEBRAUKT

Pārbaudi vai esi gatavs ārzemju pieredzei

www.iefa.org

 

Stipendiju meklēšanas iespējas izglītības iegūšanai ārzemēs

https://www.izm.gov.lv/lv/nozares/izglitiba/profesionala-izglitiba

´Atvērto durvju dienas´ apkopojums

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Jēkabs, Žaklīna

Dzimšanas dienu svin:

Madara Beiere, Amanda Dubra, Gusts Dans Prūsis, Juta Emīlija Salma, Mārtiņš Ūpis

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt