Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!
10.novembrī skolā svinējām Mārtiņdienu - rudens beigu un ziemas sākšanās svētkus. Ar krāsainām maskām ķekatnieki izdejoja latvju dančus. Mums palīdzēja Druvas folkloras kopas "Zemturi" akordeoniste Biruta Blūma, saimnieces lomā iejutās sklolotāja Arvita Romanovska.
Bērniem tik ļoti patika latvju danči, ka Ziemassvētkos tiksimies atkal!
Latvijas svētku mēnesī aicinām uz VECĀKU VAKARU Druvas vidusskolā, ceturtdien, 9.novembrī plkst.18.00
Lielgājiens, tradicionāls mācību gada sākuma pasākums, kas notiks 7.un 8.septembrī, uz starta aicinās 22 klašu kolektīvus!
Sveicam svētkos!
Vārda dienu svin:
Imgarde, Irmgarde
Dzimšanas dienu svin:
Jēkabs Radziņš, Lita Estere Rubule, Mārcis Zadovskis
Ieskaties!
e-klase.lvvēstisLepojamies!
Ansis Gustavs Andersons ir ieguvis bronzas medaļu starptautiskajā matemātikas olimpiādē (IMO 2024) un zelta medaļu starptautiskajā informātikas olimpiādē (IOI 2024)
Paldies!
Novada 4. klašu skolēnu un skolotāju vārdā vissirsnīgākais Paldies uzņēmumam TĒRVETE FOOD par iespēju baudīt gardo Druvas saldējumu! Ar saldējuma mielošanos Druvas vidusskolā noslēdzās novada 4.klašu “Prāta spēles”! Paldies!
Skatīt vairākArhīvs
Nosūti mums ziņu!