Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Meta, Sniedze

Dzimšanas dienu svin:

Estere Zīle

Ieskaties!

Projekts "Deju virpulī"

Publicēts: 20. septembris 2022
Atjaunots: 25. septembris 2022

Nometnes pirmajā dienā  JDK "Puzurs" meitenes veidoja pērļu vainagus kolektīva stilizētajiem tautas tērpiem Santas Lubānes pavadībā. Pēc tam sekoja mūsdienu deju nodarbība pie Kristīnes Bērziņas. Katram kolektīvam bija vismaz divas treniņnodarbības, kuru laikā kolektīvu repertuāru papildināja  jaunas dejas. Kā arī dienas gaitā bija fizioterapijas nodarbības pie Evas Liepas, kur tika apgūti dažādi stiepšanas vingrinājumi un izprasta to nozīme. Vakara ballīte un kopīgās sporta spēles radīja ideju- koncertā vienu deju nodejot kopīgi.

Otrajā dienā Kaspara Brauna vadībā tika apzinātas dažādus tautas deju skatuviskās nianses, kā arī izpildīti kustību un teātra improvizācijas vingrinājumi. Tam sekoja arī klasiskās dejas nodarbības pie Uvas Eglītes.

Uz vakara koncertu „Rotā pa-saulīt” skatītājus aicināja Jēkaba Galiņa veidotā afiša, savukārt par apskaņošanu rūpējās Artūrs Virbickis.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Meta, Sniedze

Dzimšanas dienu svin:

Estere Zīle

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt