Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Meta, Sniedze

Dzimšanas dienu svin:

Estere Zīle

Ieskaties!

Puzurs sapin "Jūras bizi"

Publicēts: 22. augusts 2022
Atjaunots: 22. septembris 2022

Šā gada akcijā “Jūras bize” jūras krastā satikās dejotāji no Jūrmalas, Rīgas, Tukuma, Liepājas, Ventspils, Jelgavas, Saldus, Kalsnavas, Vērēmiem, Blomes, Mētrienas, Lugažiem, Valgundes, Tērvetes, Dagdas, Jaunauces, Ogresgala, Ezerniekiem, Ozolniekiem, Slampes, Baložiem, Šlokenbekas, Džūkstes, Krimūnām, Ances un Litenes.

Plkst. 18.30 uz festivāla dalībnieku liedagā izveidotā smilšu elementa – bizes – fona, kas stiepās gar krasta līniju, vairāk nekā 600 dejotāju krāšņos tautastērpos izdejoja “Garo danci” un “Dvieļu deju” no latviešu danču krātuves un latviešu dejas par jūras tematiku – “Pie jūriņas maliņā” un “Jūrmalnieks”. Pēc nodejotām dejām notika nelieli atsevišķu tautas deju kolektīvu koncerti pludmalē un Baltā pelde saulrietā

 

Pēc kopā 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Meta, Sniedze

Dzimšanas dienu svin:

Estere Zīle

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt