Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

Mazpulku pieccīņa Kurzemē

Publicēts: 19. marts 2017
Atjaunots: 19. marts 2017

MAZPULKU PIECCĪŅA KURZEMĒ

Dzīvesprasmju konkurss 2.-9.kl. skolēniem /īpaši mazpulcēniem/ darbīgās skolās Kurzemē

Kas ir Mazpulku pieccīņa?

Tā ir individuāla sacensība, kas kādreiz Ulmaņlaikos notika starp mazpulku dalībniekiem, piemēram: 1.cīņa – zemes uzrakšana vai kaplēšana; 2.cīņa- zirga aizjūgšana; 3.cīņa – grābekļa zaru ielikšana vai zeķu lāpīšana; 4.cīņa –gājiens ar šķēršļu pārvarēšanu un laukuma noteikšana pēc acumēra;5.cīņa – rakstu darbs par kādu Latvijas vēstures tēmu.

Kāpēc?

Mēs atjaunojam Ulmaņlaiku konkursu, lai atgādinātu bērniem un jauniešiem, ka dzīve kļūst skaistāka un laimīgāka, ja ikdienā bez pūlēm vari tikt galā ar pavisam vienkāršām lietām – proti iešūt iztrūkušu pogu, iepriecini ģimeni ar paša gatavotām brokastīm, droši sadarbojies ar vienaudžiem nestandarta situācijā, māki izrēķināt procentus no naudas summas, zini, kā sauc Latvijas upi, kurai brauc pāri u.c.

Kā piedalīties?

Šajā pavasarī aicinām skolās sarīkot MAZPULKU PIECCĪŅU četrās vecuma grupās: 2.-3.kl., 4.-5.kl., 6.-7.kl., 8.-9.kl. un izvirzīt 1-2 skolēnus no katras grupas uz finālcīņu, kas notiks Saldus novada Druvas vidusskolā 2017.gada 28.aprīlī.

Ja nesanāk sarīkot savas skolas pieccīņu, tad ieinteresētie skolēni var gatavoties konkursam paši, aicinot palīgā vecākus vai draudzīgos skolotājus, un vienkārši pieteikties finālcīņai! Uz finālcīņu nekādi materiāli līdzi nav jāņem – tikai gudra galva,  čaklas rokas, laba sirds un stipra veselība!

Lai varētu savlaicīgi prognozēt pasākuma dalībnieku skaitu, lūdzam skolas vai mazpulka dalību finālcīņā pieteikt līdz 31.martam, bet precīzo dalībnieku sarakstu gaidīsim līdz 19.aprīlim!

Pieccīņas rosinātāja – Ilze Kļava, tl.29115267, ilze@druva.lv

 

1.cīņa „Kartupeļu procenti”

2.cīņa „Laimīgā poga”

3.cīņa „Brokastis diviem”

4.cīņa „Runā, pārliecini un sadarbojies!”

5.cīņa „Es mīlu tevi, Latvija!”

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt