Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dace, Dārta, Dora

Ieskaties!

Programmēšanas vasaras nometne noslēgusies

Publicēts: 12. jūlijs 2016
Atjaunots: 12. jūlijs 2016

Drošas dzīves vides attīstības biedrība „Oāze” sadarbībā ar Druvas vidusskolu organizēja diennakts programmētāju vasaras nometni. Nometne notika Druvas vidusskolā no 17.06. līdz 19.06.16. Piedalījās 22 bērni no 5.-12.klasei. Nometnes dalībnieki bija no Saldus 1. vsk., Saldus 2.vsk., Druvas vsk., Brocēnu vsk., Pampāļu, Striķu un Kursīšu psk., kā arī Gaiķu pag. puisis, kas mācās Rīgas Tālmācības vidusskolā. Nometnes vadītāja K.Griķe atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem pieteica nometni www.nometnes.gov.lv , tika saņemti visi nepieciešamie atzinumi, novērtējumi no VUGD, Veselības inspekcijas, lai organizētu nometni.

Informācija par nometni bija www.druva.lv, www.saldus.lv, kā arī pēc nometnes www.druva.lv, www.saldus.lv un laikrakstā „Saldus Zeme”.

Nometnes laikā, neatkarīgi no programmēšanas pieredzes, skolotāju vadībā visi bērni izveidoja programmēšanas spēles. Par ko novērtējumā „pieredzējušie programmētāji” ir pozitīvi pārsteigti. Tātad ir izveidotas dažādas sarežģītības 22 spēles. Dalībnieki visi viennozīmīgi atzīst, ka nometni vajag garāku, lai kvalitatīvāk varētu paveikt darbu. Dalībnieki atzīst, ka programmēšana ir interesanta, bet grūta.

Skolotājs N.Svētiņš jaunajā Talantu skolas sezonā gaida jaunus programmēšanas entuziastus. Bērnu veidotās spēles ir apskatāmas un izmēģināmas http://kjps2016.clevercode.lv/

Noslēguma dienas aktivitātes tika vadītas kopā ar vecākiem pie Pakuļu ūdenskrātuves, kur tika izvērtēts nometnē paveiktais, kā arī ieskicēti nākamie soļi

Programmēšanas vasaras nometne nenozīmē tikai programmēšanu, bet arī jautru, aktīvu kopā būšanu. Apskati pievienotās bildes un nākamajā vasarā pievienojies programmēšanas vasaras nometnē!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dace, Dārta, Dora

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt