Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kārlis, Spodris

Dzimšanas dienu svin:

Vikentijs Popsujēvičs

Ieskaties!

Jauno programmētāju pavasara ekskursija

Publicēts: 24. aprīlis 2017
Atjaunots: 24. aprīlis 2017

Kurzemes jauno programmētāju skolas jaunākā grupa 21.aprīlī mācību gadu noslēdza ar ekskursiju uz Rīgu. Sākām ar galvaspilsētas vērošanu no augšas. Ar liftu izbraucām stacijas pulksteņa 8.stāvā un vērojām apkārtni. Izdevās ieraudzīt Pēterbaznīcas torni, Zinātņu akadēmiju u.c. Tad pa Raiņa bulvāri devāmies uz Latvijas Universitātes galveno ēku, kur šobrīd atrodas Datorikas fakultāte, bet kādreiz daudzus gadus bija Fizikas un matemātikas fakultāte, kurā 5 gadus studēja programmēšanas skolotājs Normunds Svētiņš. Pa ceļam gājām garām LU Matemātikas un informātikas institūta ēkai, kur savulaik atradās „Skaitļošanas centrs”. Skolotājs N.Svētiņš pie šīs ēkas bērniem izteiksmīgi stāstīja, kā viņš 80- tajos gados mācījies programmēt un nesis uz šo centru savu sacerēto programmiņu, kas pēc tam ar perfokartēm tika ievadīta skaitļošanas mašīnā. Ja atrada kļūdu, tad to varēja izlabot tikai nākamajā dienā.

Pēc veselīgām pusdienām Latvijas Universitātes studentu ēdnīcā braucām uz Biķernieku ielu, lai apmeklētu Rīgas Motormizeju. Tas bija izglītojošs un interaktīvs ceļojums motoru pasaulē. Ar mazajiem programmētājiem lieliski komunicēja gide Gunta, un pusotru stundu garā ekskursija pagāja nemanot. Iesakām ikvienam apmeklēt Baltijā lielāko, daudzveidīgāko un tehnoloģiski modernāko seno spēkratu muzeju!

Jaunie programmētāji vēl tiksies 3 dienu Vasaras skolā, kas notiks no 30.jūnija līdz 2.jūlijam Druvā!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kārlis, Spodris

Dzimšanas dienu svin:

Vikentijs Popsujēvičs

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt