Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kārlis, Spodris

Dzimšanas dienu svin:

Vikentijs Popsujēvičs

Ieskaties!

Vēlme pēc šķietami neaizsniedzamā - impulss darīt vairāk.

Publicēts: 22. februāris 2019
Atjaunots: 17. marts 2019

15. februāra nodarbībā multimediju talantu skolas dalībnieki iedvesmojās no filmu veidotāja Renāra Kārkliņa. Jaunā mākslinieka aizgādībā, apbruņojušies ar kamerām un pacietību, mācījāmies, kā pēc iespējas veiksmīgāk un interesantāk tvert mirkļus aktīvā darbībā, kooperēties grupās un izmantot modernās tehnoloģijas kvalitatīva rezultāta iegūšanai. Viena no aizraujošākajām nodarbēm Renāra ciemošanās laikā, protams, bija iepazīšanās ar dronu, tā funkcijām un nepieciešamību filmu veidotāja profesijā, bet emocijas kļuva vēl sakāpinātākas, kad iespēja lidināt dronu tika dota arī mums pašiem. Šīs nodarbības galvenā atziņa - lai radītu veiksmīgu videomateriālu, svarīgs ne vien labs aprīkojums, bet arī spēja reaģēt uz apkārt notiekošo un pastāvēt par savu ideju, pat ja tās realizēšana iesākumā var šķist neiespējama.

Lukaža Ieva, 12.em klase

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kārlis, Spodris

Dzimšanas dienu svin:

Vikentijs Popsujēvičs

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt