Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

Jaunākais mājaslapā

Saldus novads dzejā un prozā

Pie lasītājiem ceļu uzsākusi grāmata par Saldus novadu, kurā apkopoti četrdesmit radošu darbu personību darbi. Lepojamies, ka starp autoriem ir arī mūsu skolas absolventi- Ieva Ozoliņa, Intars Bušinskis, Megija Zunde.

 

Ciemos pie Valsts prezidenta!

12. novembrī Druvas vidusskolas jaunieši  piedalījās konkursa - iztēloties sevi Valsts prezidenta amatā un sagatavot uzrunu tautai Latvijas 103. dzimšanas dienā – noslēguma diskusijā ar Valsts prezidentu E. Levitu un eksprezidentu V. Zatleru.

Skatīt vairāk

Aicinām uz meiteņu sarunām!

Šoreiz īpašs aicinājums meitenēm! Projektā "Savējie starp savējiem" uz sarunām par sejas kopšanu un dekoratīvo kosmētiku aicina diplomēta skaistumkopšanas speciāliste (viņa arī mūsu skolas skolotāja) Ilze Ceipe.
Projekts tiek īstenots atklātaja projektu konkursa „Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” ietvaros, un to īsteno biedrība “Drošas dzīves vides attīstības biedrība “Oāze””.
 

"Starp mums, meitenēm, runājot" - sarunas 5.-7.klašu meitenēm

Meiteņu sarunas beidzot notiek! Atceraties - jau pagājušajā mācību gadā vairākkārt mēģinājām satikties, lai ar psiholoģi Aivu pačalotu par meitenēm svarīgiem jautājumiem? Covid ierobežojumi un slimošanas visu laiku traucēja mūsu plāniem. Tagad gan būs! Projektā "Savējie starp savējiem" Aiva Bundzena - Ervika ir gatava runāt par tieši jums svarīgiem jautājumiem, kurus var izrunāt tikai jaukā savējo pulciņā! 
Projekts tiek īstenots atklātaja projektu konkursa „Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” ietvaros, un to īsteno biedrība “Drošas dzīves vides attīstības biedrība “Oāze””.
  

Pievienojies Druvas vidusskolas pulkam!

Vēl vari paspēt pievienoties Druvas vidusskolas skolēnu pulkam! Druvas vidusskola ir tava skola!

Vienojies par tikšanos laiku ar uzņemšanas komisiju, zvanot: 26517556.

Skatīt vairāk

Aicinām uz jauku koncertu!

Druvas vidusskolas kolektīvs aicina skolotājus, skolēnu ģimenes, citus interesentus un atbalstītājus uz gaišu un mīļu pavasara koncertu "Tuvu būt" š.g. 25. maijā plkst. 18.00 Druvas kultūras namā!

Aicinām atbalstīt oriģinālu projektu Druvā!

Mūsu Druvas vidusskolu 20.gadsimta 80.-tajos gados uzcēla kolhozs “Druva”. Tas bija ambiciozs, drosmīgs un tālredzīgs priekšsēdētāja Jāņa Rubuļa projekts.
2022. gads Druvā atkal ir iesācies ar ambiciozu projektu, kas patiesībā ir nozīmīgs visam Saldus novadam.

Skatīt vairāk

Skola ver durvis topošajiem pirmklasniekiem

Šodien skolas durvis bija atvērtas ikvienam topošajam pirmklasniekam un viņa ģimenei, kuri vēlējās iepazīties ar mūsu skolu! 

Vakar pie mums ciemojās mazie "Graudiņi" - topošie pirmklasnieki no Druvas bērnudārza. 

Prieks bija satikties un iepazīties!✨

Gatavošanās olimpiādes LU SIIC "Uzdrīkstos, domāju, radu" 2.kārtai

Noslēgusies pirmā kārta LU SIIC rīkotajai olimpiādei "Uzdrīkstos, domāju, radu", kur no 97 komandām (582 skolēni) no visas Latvijas, tālāk tika izvirzītas 50 komandas! Tai skaitā- mūsu Druvas vidusskolas 4.-5.klašu komanda. Komandas sastāvā Elīza Lūse un Jēkabs Mālnieks no 4.do klases, Agate Šmite un Jēkabs Klagišs no 4.re klases un Lote Medne, Jorens Beiers no 5.re klases. 

Skolēni jau aktīvi gatavo praktiskos darbus 2.kārtai: veido video, kas demonstrē un skaidro zobratu darbības principus un to pielietojumu!

Vēlam veiksmi 2.kārtā!

Skatīt vairāk

Aicinām uz satikšanos topošo pirmklasnieku vecākus!

Lieliska iespēja 26.aprīļa vakarpusē plkst.18.00 satikties virtuālā sapulcē ZOOM platformā un:

  • iepazīties ar skolas dzīvi sākumskolas posmā;
  • piedalīties Uzvedība.lv dibinātājas Līgas Bērziņas lekcijā "Kā trenēt skolā nepieciešamās sociālās prasmes?", kas noteikti ir aktuāla tēma ikviena topošā pirmklasnieka vecākiem.

Pieteikšanās sapulcei:

  • ikvienam, kurš savu bērnu pieteicis mācībām Druvas vidusskolas 1.klasei (2021./2022.m.g.), saitiņa uz sapulci tiks nosūtīta uz iesniegumā minēto e-pastu;
  • citi interesenti aicināti pieteikties: https://ej.uz/skolaaicinauzlekciju   līdz 23.aprīlim!

Aicināts un gaidīts ir ikviens!

Uz satikšanos!

Skatīt vairāk

Kandidāti nominācijai "Druvas vidusskolas Superskolēns"

Klāt Pavasara brīvlaiks! 

Lielisks atskaites punkts, lai izvērtētu padarīto, sasniegto, veiksmes un izdošanās! Kā solīts- pirms Pavasara brīvlaika atkal tiek pārskatīti nominantu saraksti titulam DRUVAS VIDUSSKOLAS SUPERSKOLĒNS! Un ikvienam 1. - 3. klašu skolēnam bija iespēja tikt nominētam.

Skatīt vairāk

Ieteikumi vecākiem attālināto mācību periodā!

Sākot ar 25. janvāri arī 1. - 4. klašu skolēni mācības uzsāks attālināti. Skolēniem paredzētie darbi tiks ievietoti e-klases dienasgrāmatā. Aicinām vecākus būt par atbalstu veicamo darbu plānošanā, neskaidrību gadījumos sazināties ar priekšmetu skolotāju vai klases audzinātāju. 

Mēs nevaram mainīt apstākļus - varam tikai tiem piemēroties! 

Skatīt vairāk

Mācību sasniegumi 1. - 4. klašu skolēniem 1. semestri noslēdzot

Šis mācību gads nesis izmaiņas mācību darbā - gan uzsākot mācības pēc pagājušā mācību gada, kad pēdējos mēnešus mācījāmies attālināti, gan strādājot pēc jaunā standarta 1. un 4. klasēs sākot ar 1. septembri. Izmaiņas skārušas arī  mācību sasniegumu novērtēšanu 1. semestri beidzot! Turpmāk 1. - 3. klašu skolēni tiek nominēti titulam "Druvas vidusskolas Superskolēns" un Zelta un Sudrabu liecību kandidāti būs 3. un 4. klašu skolēni!  

Lepojamies ar lieliskajiem sasniegumiem, jo sākumskolas posmā  ir 21 Zelta liecības kandidāts un 23 Sudrabas liecības kandidāti (3. - 4.klase)!

Turklāt titulam "Druvas vidusskolas Superskolēns" nominēti 32 skolēni (1.-3.klase)!

Lai izturība un spēks arī 2. semestrī!

Skatīt vairāk

Meklējam kolēģus

Pievienojies Druvas vidusskolas kolektīvam! 
#Teirdarbs #Pievienojies
Informācija par vakancēm https://www.visidarbi.lv/darba-sludinajumi/kur:saldus-un-rajons#results

Skatīt vairāk

Improvizē Rīgā un Jelgavā

          Mūsu teātra sportisti ar panākumiem piedalījušies divos lielos notikumos – vērienīgā festivālā „Rīgas Kauss”, kas norisinājās Teātra muzeja telpās, 7./8.kl. komanda ieguva 2. vietu.

Turnīrā Jelgavā draudzīgi sacentās trīs mūsu 4. klašu komandas. Visi laimīgi!

Skatīt vairāk

Talantu skolu nodarbības 22. martā

Piektdien, 22. martā, atkal aicinām visus zinātkāros un talantīgos jauniešus spodrināt savus talantus. Nodarbībās aicināti interesanti viesi.

Jaunos biologus izglītos Mg.sc.ing. Marta Laņģe, Latvijas Universitātes Atomfizikas un spektroskopijas institūta Biofotonikas laboratorijas pētniece. Biofotonikas darbnīcā jauniešiem būs iespēja atsvaidzināt savas zināšanas par optikas principiem, gaismas īpašībām, kā arī biofotonikas fizikālo principu pielietojumiem mūsdienu tehnoloģijās un medicīnā. Praktiskajā daļā skolēni varēs veikt eksperimentus, izmantojot dažādus gaismas avotus, lai novērotu optikas fenomenus, veiktu aprēķinus un izdarītu secinājumus par paveikto.

Personības attīstības skolā varēsi piedalīties nodarbībā Skaņa. Ritms. Sajūtas.Jauna iespēja sevis iepazīšanai muzicējot. Nodarbību vadīs muzicējošā Ieva Svētiņa. Ģeogrāfu mafiju izklaidēs Juris Levics, stāstot aizraujošus stāstus par Balkāniem. Multimedijiem radošus uzdevumus būs sagatavojis Lauris Rinmanis, kopā ar kādu kolēģi, kura vārdu vēl neatklāsim. Programmētāji turpinās programmēt un Robotikas talantu skolas dalībnieki - skrūvēt robotus.

Uz tikšanos piektdien!
 

 

Iespējas apmeklēt veselības speciālistus no BKUS

Dodot iespēju skolēniem no reģioniem apmeklēt BKUS speciālistus, šodien pirmo reizi pie skolas atbraucis Mobilais Veselības Aprūpes Centrs.
Iespēju apmeklēt LOR un okulista konsultāciju izmantoja daudzi skolēni, kuri kopā ar vecākiem devās uz vizīti.
Vecāki par iespēju izrādīja lielu interesi, tāpēc, turpinot sadarbību, Mobilais Veselības Aprūpes Centrs pie Druvas vidusskolas ieradīsies vēl vairākas reizes.
Nākamajās reizēs piedāvājot apmeklēt arī citus speciālistus.

Skatīt vairāk

Draudzīgā aicinājuma balva

Priecājamies paziņot, ka, jau otro gadu pēc kārtas, Druvas vidusskola Draudzīgā aicinājuma Skolu reitinga balvu pasniegšanas pasākumā, iegūst 1.vietu kopvērtējumā, kategorijā "Lauku vidusskolas'" un 1.vietu latviešu valodas eksāmena rezultātos, arī kategorijā "Lauku skolas". Apbalvotas tiek labākās skolas valstī, kuras vērtētas pēc iepriekšējā gada centralizēto eksāmenu rezultātiem.
Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu un skolēniem par augstiem mācību rezultātiem!

Skatīt vairāk

Reģistrēts skolēnu mācību uzņēmums "Prieka pērlītes"

Esam priecīgi paziņot, ka skolā reģistrēts pirmais skolēnu mācību uzņēmums "Prieka pērlītes" . Skolēnu mācību uzņēmums (SMU) ir skolēnu veidots un vadīts mācību uzņēmums, kura darbībai piemīt izglītojošs raksturs. SMU mācību nolūkos pilda īsta uzņēmuma funkcijas un darbojas reālā vidē – skolēni ražo un pārdod preces vai pakalpojumus. SMU nav juridiska statusa – tos pārstāv Junior Achievement  Latvija un skola. SMU konsultē un atbalsta SMU konsultanti/biznesa konsultanti. Uzņēmuma "Prieka pērlītes"dibinātājas ir 4. re klases skolnieces Rēzija Romanovska, Paula Vlasova, Elizabete Roze un Elīza Neja. Meitenes ir aktīvas pašakumu rīkotājas, viņām patīk organizēt dažādas aktivitātes bērniem, zīmēt hennas zīmējumus un apgleznot sejas. Jaunais uzņēmums piedāvās šos pakalpojumus  skolasbiedriem gan pasākumos, gan kādas pelēcīgas un garas mācību dienas garajos starpbrīžos. Kā saka pašas meitenes - nosaukums uzņēmumam nav radies nejauši, tas atspoguļo to, ko meitenes vēlas darīt - dāvāt citiem mazus prieka mirkļus. Meitenes ar savu darbību vēlas popularizēt skolu un iedvesmot arī citus skolēnus dibināt savus mācību uzņēmumus. Uzņēmums ir tikko nodibinājies, bet darba pilnas rokas - jāveido piedāvājumu katalogs, jākalkulē cenas, jādomā par reklāmu un klientu piesaistīšanu. "Prieka pērlītes" pirmoreiz savus pakalpojumus piedāvās skolas Ziemassvētku tirdziņā - nāciet un skatieties!

Ja arī Tevi ir ieinteresejusi SMU izveidošana, meklē Agitu Skrebeli vai Lieni Klagišu.

Inguna Vēja- gada balvas "Kristāla zirgs" ieguvēja

 

Saldus Bērnu un jaunatnes centrā svinīgi tika pasniegtas gada balvas amatiermākslas speciālistiem "Kristāla Zirgs". Nominācijā "Par ieguldījumu amatiermākslas kolektīvu darbībā" galveno balvu ieguva JDK "Puzurs"koncertmeistare Inguna Vēja. Dejotāji un vadītāji ir pārliecināti, ka Ingunas ieguldījums dejotāju sasniegumos un mēģinājumu gaisotnē ir neatsverams.

No sirds apsveicam!

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt