Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

Jaunākais mājaslapā

Pedagogu iedvesmas konference "VERTIKĀLES"

Druvas vidusskola, sadarbojoties ar Saldus novada Izglītības pārvaldi, 2023. gada 25. oktobrī rīko pedagogu iedvesmas konferenci “Vertikāles”.

Konferences dalībniekiem būs iespēja apmeklēt divas Druvas vidusskolas pedagogu vadītas nodarbības un klausīties Mārtiņa Burkes- Burkevica pieredzes stāstu "Manas vertikāles".

Nodarbību piedāvājumu skatīt šeit : sald.us/vertikales

Reģistrēties konferencei līdz 19. oktobrim plkst. 24.00 šeit: sald.us/konference

Par dalību konferencē tiks izsniegta apliecība par profesionālo pilveidi (6h).

Skatīt vairāk

Žetona vakars Druvas vidusskolā

Jau nedēļu mūsu 12.klases jaunieši  ir kļuvuši par SAVĒJIEM! Katram uz pirksta rotājas Žetonvakarā pasniegtais gredzens ar Druvas vidusskolas zīmi.

Skolas tradīcija ir, ka 12.klase gatavo izrādi, kas tiek demonstrēta skolasbiedriem, skolotājiem, ģimenei un draugiem. Šogad tika iestudēta Leldes Stumbres lugas “Stopētāji”. Lugu atdzīvināja un režisēja klases audzinātāja Maija Pūne kopā ar režisori Lindu Kapteini.

Izrādes tapšanas process ir īsts piedzīvojums, kurā iepazīt vienam otru, sadarboties, rēķināties ar citu laiku, mazliet notikt malā savas prioritātes, lai nonāktu krāšņā un gandarījuma pilnā pirmizrādes vakarā!

Izrādes tapšanā iesaistījās visa 12.klase, kur katram tika visatbilstošākā loma, kādam pat vairākas. Šo procesu atbalstīja un padarīja iespējamu arī klases audzinātāja Dace Dumbare, video veidotājs Anatolijs Dovgeļs, video un vizualizāciju meistars Artūrs Virbickis, skaņu un gaismu meistars Gints Jarašuns, deju soļu skolotāja Agnija Jaunbrāle un mūzikas skolotāja Dace Tapiņa.

Gandarījums par paveikto, bet mazliet skumji, ka šis piedzīvojums jau pagājis.

Mūsu 12tie noteikti ir klase ar LIELO burtu!

Ko par izrādi un izrādes tapšanu saka paši skolēni:

Skatīt vairāk

Piedalāmies konkursā "Balsis"

15.februārī BJC organizētajā konkursā "Balsis" 5. - 9.klašu meiteņu ansamblis saņēma 1.pakāpes diplomu un ieguva ceļazīmi uz nākamo kārtu Kuldīgā. No sirds sakām paldies meitenēm par skaisto dziedāšanu, kā arī skolotājai Itanai Lipšānei un Kārlim Lipšānam par gaumīgo sitaminstrumentu spēli.

Savukārt mazās dziedātājas no 2. - 4.klašu meiteņu ansambļa ieguva 2.pakāpes diplomu. Paldies skolotājai Dacei Tapiņa.

IZGLĪTĪBAS IESTĀŽU ADMINISTRĀCIJAS DIENAS SEMINĀRS DRUVAS VIDUSSKOLĀ

8.februārī mūsu skolā uzņēmām viesus no Izglītības pārvaldes, Saldus novada skolām un novada pašvaldības. Seminārā pārrunājām aktualitātes novadā, kā arī iepazīstinājām ar mūsu skolas lieliskajiem jauniešiem, kas ne tikai skaisti dziedāja, bet arī pastāstīja par mācību saturu.

Skatīt vairāk

Skolas energoefektivitātes projekta noslēgums

9. februārī, Saldus novada domes vadība un pašvaldības speciālisti piedalījās Druvas vidusskolas pasākumā, kurā svinīgi tika atklāta skolas ēka pēc energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbiem.
Simbolisko atklāšanas lentu grieza Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts un Druvas vidusskolas direktors Sergejs Beļkevičs.
Skatīt vairāk

Saldus novads dzejā un prozā

Pie lasītājiem ceļu uzsākusi grāmata par Saldus novadu, kurā apkopoti četrdesmit radošu darbu personību darbi. Lepojamies, ka starp autoriem ir arī mūsu skolas absolventi- Ieva Ozoliņa, Intars Bušinskis, Megija Zunde.

 

Ciemos pie Valsts prezidenta!

12. novembrī Druvas vidusskolas jaunieši  piedalījās konkursa - iztēloties sevi Valsts prezidenta amatā un sagatavot uzrunu tautai Latvijas 103. dzimšanas dienā – noslēguma diskusijā ar Valsts prezidentu E. Levitu un eksprezidentu V. Zatleru.

Skatīt vairāk

Aicinām uz meiteņu sarunām!

Šoreiz īpašs aicinājums meitenēm! Projektā "Savējie starp savējiem" uz sarunām par sejas kopšanu un dekoratīvo kosmētiku aicina diplomēta skaistumkopšanas speciāliste (viņa arī mūsu skolas skolotāja) Ilze Ceipe.
Projekts tiek īstenots atklātaja projektu konkursa „Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” ietvaros, un to īsteno biedrība “Drošas dzīves vides attīstības biedrība “Oāze””.
 

"Starp mums, meitenēm, runājot" - sarunas 5.-7.klašu meitenēm

Meiteņu sarunas beidzot notiek! Atceraties - jau pagājušajā mācību gadā vairākkārt mēģinājām satikties, lai ar psiholoģi Aivu pačalotu par meitenēm svarīgiem jautājumiem? Covid ierobežojumi un slimošanas visu laiku traucēja mūsu plāniem. Tagad gan būs! Projektā "Savējie starp savējiem" Aiva Bundzena - Ervika ir gatava runāt par tieši jums svarīgiem jautājumiem, kurus var izrunāt tikai jaukā savējo pulciņā! 
Projekts tiek īstenots atklātaja projektu konkursa „Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” ietvaros, un to īsteno biedrība “Drošas dzīves vides attīstības biedrība “Oāze””.
  

Pievienojies Druvas vidusskolas pulkam!

Vēl vari paspēt pievienoties Druvas vidusskolas skolēnu pulkam! Druvas vidusskola ir tava skola!

Vienojies par tikšanos laiku ar uzņemšanas komisiju, zvanot: 26517556.

Skatīt vairāk

Aicinām uz jauku koncertu!

Druvas vidusskolas kolektīvs aicina skolotājus, skolēnu ģimenes, citus interesentus un atbalstītājus uz gaišu un mīļu pavasara koncertu "Tuvu būt" š.g. 25. maijā plkst. 18.00 Druvas kultūras namā!

Aicinām atbalstīt oriģinālu projektu Druvā!

Mūsu Druvas vidusskolu 20.gadsimta 80.-tajos gados uzcēla kolhozs “Druva”. Tas bija ambiciozs, drosmīgs un tālredzīgs priekšsēdētāja Jāņa Rubuļa projekts.
2022. gads Druvā atkal ir iesācies ar ambiciozu projektu, kas patiesībā ir nozīmīgs visam Saldus novadam.

Skatīt vairāk

Skola ver durvis topošajiem pirmklasniekiem

Šodien skolas durvis bija atvērtas ikvienam topošajam pirmklasniekam un viņa ģimenei, kuri vēlējās iepazīties ar mūsu skolu! 

Vakar pie mums ciemojās mazie "Graudiņi" - topošie pirmklasnieki no Druvas bērnudārza. 

Prieks bija satikties un iepazīties!✨

Gatavošanās olimpiādes LU SIIC "Uzdrīkstos, domāju, radu" 2.kārtai

Noslēgusies pirmā kārta LU SIIC rīkotajai olimpiādei "Uzdrīkstos, domāju, radu", kur no 97 komandām (582 skolēni) no visas Latvijas, tālāk tika izvirzītas 50 komandas! Tai skaitā- mūsu Druvas vidusskolas 4.-5.klašu komanda. Komandas sastāvā Elīza Lūse un Jēkabs Mālnieks no 4.do klases, Agate Šmite un Jēkabs Klagišs no 4.re klases un Lote Medne, Jorens Beiers no 5.re klases. 

Skolēni jau aktīvi gatavo praktiskos darbus 2.kārtai: veido video, kas demonstrē un skaidro zobratu darbības principus un to pielietojumu!

Vēlam veiksmi 2.kārtā!

Skatīt vairāk

Aicinām uz satikšanos topošo pirmklasnieku vecākus!

Lieliska iespēja 26.aprīļa vakarpusē plkst.18.00 satikties virtuālā sapulcē ZOOM platformā un:

  • iepazīties ar skolas dzīvi sākumskolas posmā;
  • piedalīties Uzvedība.lv dibinātājas Līgas Bērziņas lekcijā "Kā trenēt skolā nepieciešamās sociālās prasmes?", kas noteikti ir aktuāla tēma ikviena topošā pirmklasnieka vecākiem.

Pieteikšanās sapulcei:

  • ikvienam, kurš savu bērnu pieteicis mācībām Druvas vidusskolas 1.klasei (2021./2022.m.g.), saitiņa uz sapulci tiks nosūtīta uz iesniegumā minēto e-pastu;
  • citi interesenti aicināti pieteikties: https://ej.uz/skolaaicinauzlekciju   līdz 23.aprīlim!

Aicināts un gaidīts ir ikviens!

Uz satikšanos!

Skatīt vairāk

Kandidāti nominācijai "Druvas vidusskolas Superskolēns"

Klāt Pavasara brīvlaiks! 

Lielisks atskaites punkts, lai izvērtētu padarīto, sasniegto, veiksmes un izdošanās! Kā solīts- pirms Pavasara brīvlaika atkal tiek pārskatīti nominantu saraksti titulam DRUVAS VIDUSSKOLAS SUPERSKOLĒNS! Un ikvienam 1. - 3. klašu skolēnam bija iespēja tikt nominētam.

Skatīt vairāk

Ieteikumi vecākiem attālināto mācību periodā!

Sākot ar 25. janvāri arī 1. - 4. klašu skolēni mācības uzsāks attālināti. Skolēniem paredzētie darbi tiks ievietoti e-klases dienasgrāmatā. Aicinām vecākus būt par atbalstu veicamo darbu plānošanā, neskaidrību gadījumos sazināties ar priekšmetu skolotāju vai klases audzinātāju. 

Mēs nevaram mainīt apstākļus - varam tikai tiem piemēroties! 

Skatīt vairāk

Mācību sasniegumi 1. - 4. klašu skolēniem 1. semestri noslēdzot

Šis mācību gads nesis izmaiņas mācību darbā - gan uzsākot mācības pēc pagājušā mācību gada, kad pēdējos mēnešus mācījāmies attālināti, gan strādājot pēc jaunā standarta 1. un 4. klasēs sākot ar 1. septembri. Izmaiņas skārušas arī  mācību sasniegumu novērtēšanu 1. semestri beidzot! Turpmāk 1. - 3. klašu skolēni tiek nominēti titulam "Druvas vidusskolas Superskolēns" un Zelta un Sudrabu liecību kandidāti būs 3. un 4. klašu skolēni!  

Lepojamies ar lieliskajiem sasniegumiem, jo sākumskolas posmā  ir 21 Zelta liecības kandidāts un 23 Sudrabas liecības kandidāti (3. - 4.klase)!

Turklāt titulam "Druvas vidusskolas Superskolēns" nominēti 32 skolēni (1.-3.klase)!

Lai izturība un spēks arī 2. semestrī!

Skatīt vairāk

Meklējam kolēģus

Pievienojies Druvas vidusskolas kolektīvam! 
#Teirdarbs #Pievienojies
Informācija par vakancēm https://www.visidarbi.lv/darba-sludinajumi/kur:saldus-un-rajons#results

Skatīt vairāk

Improvizē Rīgā un Jelgavā

          Mūsu teātra sportisti ar panākumiem piedalījušies divos lielos notikumos – vērienīgā festivālā „Rīgas Kauss”, kas norisinājās Teātra muzeja telpās, 7./8.kl. komanda ieguva 2. vietu.

Turnīrā Jelgavā draudzīgi sacentās trīs mūsu 4. klašu komandas. Visi laimīgi!

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt