Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Salidojums 2024

Pašreiz salidojumam registrējušies - 351

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Gudrīte, Strauja

Ieskaties!

MicroBit kontrolieri- jauninājums programmēšanas apmācībā

Lai rosinātu jaunāko klašu skolēnus pievērsties programmēšanai, Jauno programmētāju atbalsta biedrība sadarbībā ar Druvas vidusskolu vairākus mēnešus šopavasar īstenoja projektu "Microbit kontrolieri".

Skatīt vairāk

Robotu ēra Saldū

Jauno programmētāju atbalsta biedrība septembrī sāk īstenot LEADER programmas projektu "Robotu ēra Saldū". Projektu atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Skatīt vairāk

Programmētāju sezonas noslēgums 2017

Arī šogad Kurzemes jauno programmētāju skola noslēdza sezonu ar 3 dienu vasaras nometni, kas notika no 30. jūnija līdz 2.jūlijam Druvas vidusskolā, ar noslēguma pasākumu atpūtas bāzē "Zvejnieki".

Skatīt vairāk

Jauno programmētāju pavasara ekskursija

Kurzemes jauno programmētāju skolas jaunākā grupa 21.aprīlī mācību gadu noslēdza ar ekskursiju uz Rīgu.

Skatīt vairāk

Noskaidroti "CleverCup 2017" uzvarētāji

Sestdien, 18.martā, uz programmēšanas sacensību finālu Druvā ieradās 14 jaunie programmētāji no visas Latvijas.

Skatīt vairāk

18.martā Druvā pulcēsies talantīgi programmētāji no visas Latvijas

Sestdien, 18.martā Druvas vidusskolā uz programmēšanas sacensību "CleverCup 2017" noslēguma klātienes kārtu pulcēsies 15 talantīgi jaunie programmētāji no visas Latvijas, un tieši šajā dienā tiks dibināta Jauno programmētāju atbalsta biedrība. 

Skatīt vairāk

KJPS panākumi 2017.gada janvārī

Kamēr KJPS jaunākie audzēkņi apgūst pirmos soļus programmēšanā, pieredzējušie dalībnieki labi startē Latvijas 30.informātikas olimipādes 2.posmā - Novada olimpiādē!

Skatīt vairāk

WEB lapu veidošana

11. marta nodarbībā KJPS apguva WEB lapu veidošanas pamatus.

Skatīt vairāk

Iekustinām zīmējumus

Lai gan 22. janvāra nodarbībā dalībnieku skaits bija sarucis, velti laiku netērējām. Tika veidotas programmas, kas iekustina zīmējumus! Izdevās gan lidojošs putns, gan mainīga sejiņa!

Skatīt vairāk

Spēle «Klik»

4. decembra nodarbībā jaunieši apguva jaunas iespējas peles izmantošanā programmēšanā. Audzēkņi paši izstrādāja, uzprogrammēja spēli Klik! Pēc labi paveiktā darba, paši spēli spēlēja.

Skatīt vairāk

Patstāvīgais darbs

Dalībnieku skaits skoliņā ir nedaudz sarucis, bet palicēji cītīgi mācās. Nodarbības laikā audzēkņi veica testu par apgūto tēmu, kas atspoguļoja audzēkņu zināšanas un parādīja jauniešus, kuri patstāvīgi mājās mācās un strādā. Tādi ir 2 dalībnieki. Par to liels prieks!

Skatīt vairāk

Pirmais patstāvīgais darbs

16. oktobra nodarbībā tika veikts pirmais patstāvīgais darbs. Pirmajai reizei viss ir normāli. Nākamajā reizē jau sarežģītāki uzdevumi. 

Skatīt vairāk

Jaunā programmēšanas sezona ir atklāta

KJPS jaunā 2015./16.m.g. sezona atnākusi ar jaunām cerībām papildināt topošo programmētāju rindas. Pagaidām vēl grūti saskatīt, kuri būs centīgākie un izturīgākie. Tie arī vasarā tiks uzaicināti uz KJPS nākamo klasīti. Lai visiem veiksme un izturība!

Skatīt vairāk

Veidosim mājas darbu un iesūtīsim to līdz nākamajai nodarbībai

Atgādinu, ka pagājušajā nodarbībā mēs apguvām kordinātu sistēmas sākumpunkta pārvietošanu un koordinātu plaknes rotāciju. Lūdzu izveidot jebkādu savu programmiņu par šo tēmu un atsūtīt uz e-pastu normunds@druva.lv. Priecāšos, ja atsūtīsiet arī par jebkuru citu programmu, kuru esat izveidojuši.

Skolotājs Normunds

Jaunie programmētāji "spēlējas" ar attēliem

Novembra nodarbībā Kurzemes jauno programmētāju skolas dalībnieki apguva prasmes, kā izveidot ar bultiņām pārvietojamus attēlus. Lai prasmi pilnveidotu, skolēni ir aicināti līdz 11.decembrim izpildīt mājas darbu.

Skatīt vairāk

Jaunajiem programmētājiem pirmā pārbaude

Piektdien, 17.oktobrī, Druvas skolas datorklasē atkal visas vietas bija aizņemtas, jo uz otro nodarbību bija ieradušies visi skolēni, kuri izvēlējušies pamazām kļūt par Kurzemes Jauno programmētāju skolas jaunākās grupas dalībniekiem.

Skatīt vairāk

Programmētāju skolā visas vietas aizņemtas!

Kurzemes jauno programmētāju skolas kabinetā pie datoriem var izvietoties 23 skolēni, un tieši tik jauniešu ir jaunajā grupā, kas sāka mācības piektdien, 26.septembrī.

Skatīt vairāk

Valsts informātikas olimpiādē mūsējiem 4 medaļas!!!

Sveicam Kurzemes jauno programmētāju skolas dalībniekus ar ļoti veiksmīgu startu Latvijas 27.informātikas olimpiādē!!!

Skatīt vairāk

Programmētāji dodas uz valsts olimpiādi

2014.gada 27.-28.februārī Ogrē notiks Latvijas 27.informātikas olimpiāde, kurā Saldus un Brocēnu novadus parstāvēs 9 skolēni no Kurzemes jauno programmētāju skolas. Turēsim īkšķus par savējiem!

Skatīt vairāk

Informātikas olimpiādes novada kārta

15.janvārī Druvā pulcējās 15 jaunie programmētāji, lai Latvijas 27.informātikas olimpiādes novada kārtā mērotos spēkiem trīs grūtu uzdevumu atrisināšanā.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Salidojums 2024

Pašreiz salidojumam registrējušies - 351

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Gudrīte, Strauja

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt